МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Перетин сенсів" Христина Максименко, Леся Ковальчишин

26 Кві (Ср)/15:00
"Перетин сенсів" Христина Максименко, Леся Ковальчишин

"Перетин сенсів" Христина Максименко, Леся Ковальчишин

"Перетин сенсів" Христина Максименко, Леся Ковальчишин

⌚️Галерея ЛНАМ

26 квітня о 15:00 у галереї ЛНАМ відкриється концептуальний арт-проєкт «Перетин сенсів» молодих художниць Христини Максименко та Лесі Ковальчишин, які працюють у напрямках сакрального мистецтва та живопису.

Як зазначає кураторка виставки Олена Якимова: «Експозиційний простір поділено між мисткинями: кожна представляє свої роботи у окремому залі, проте водночас вони взаємопов’язані змістовно. Художниці використовують символи та знаки аби у доволі сюрреалістичний спосіб утворити відчуття тих невидимих взаємозв’язків та побудови нових сенсів мистецькими засобами. Концептуальною основою проєкту є два базові символи – ВЕСЕЛКА ТА ТЕРНОВИЙ ВІНЕЦЬ. А все інше… це лише сенси, у яких вони постають. В одному просторі, в даному випадку просторі галереї, ВЕСЕЛКА як вічний сполучний символ в різних культурах та міфологіях та ТЕРНОВИЙ ВІНЕЦЬ як символ Христових страстей…»
У першій залі представлено роботи Христини Максименко – випускниці магістерської програми «сакральне мистецтво» 2022 р. Вона працює у різних техніках іконопису, водночас оперуючи ними для створення сучасних творів. Її роботи виконані на дошці та полотні доповнені інтерактивною інсталяцією, за допомогою якої художниця досліджує як розуміють звичні символи та поняття різні категорії глядачів.
В свою чергу, Леся Ковальчишин (випускниця магістерської програми «монументальний живопис» 2022 р.) у другому залі розкриває сюрреалістичну природу думок та міркувань кожної людини. Її роботи – це живопис на полотні. Взявши за основу форму голови, вона немов проникає у свідомість людини і у свій спосіб працює над розкриттям символічних кодів, які для себе формує кожен».

Виставка триватиме до 12 травня 2023 року.
Запрошуємо!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/958446741854916
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1