МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Перша зустріч в рамках Читацького клубу Бібліотечної країни

5 Лип (Пт)/11:30
- 5 Лип/13:00
Перша зустріч в рамках Читацького клубу Бібліотечної країни

Перша зустріч в рамках Читацького клубу Бібліотечної країни

Перша зустріч в рамках Читацького клубу Бібліотечної країни

Афіша Львів №1

2024-07-05 11:30:00 – 2024-07-05 13:00:00
Онлайн-подія

Запрошуємо на першу зустріч в рамках Читацького клубу "Бібліотечної країни".

🗓 Дата: 5 липня

🕒 Час: 11:30 – 13:00

Пропонуємо обговорити роман «Андрій Лаговський» відомого мовознавця, історика, вченого-орієнталіста, письменника та перекладача Агатангела Кримського.

Гість клубу: Ольга Боговін, дослідниця творчості А. Кримського, кандидат філологічних наук, доцент кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Модераторка: Тамара Сухенко, співзасновниця фонду "Бібліотечна країна", фасилітаторка.

📌Для реєстрації заповніть будь ласка реєстраційну форму:
https://forms.gle/j6y7wzqLjCcEyeDn9

📋 Формат заходу: ми хочемо провести обговорення твору у фасилітаційному форматі, тому запроваджуємо дві опції участі. Оберіть одну з них у формі для реєстрації.

1. Перша опція передбачає, що ви прочитали твір і готові активно долучатися до обговорення. Ваші камери мають бути увімкнутими протягом усього часу зустрічі. Таких учасників може бути максимум 10 і ми вчасно зупинимо реєстрацію до цього виду участі.

2. Друга опція – ви слухачі, які хочуть більше дізнатися про твір і не готові через різні причини долучитися до обговорення. Тут не існує обмежень щодо кількості.

Довідково. Роман «Андрій Лаговський» – твір, що належить ранньомодерністському декаденському дискурсу української літератури. Головний герой – молодий учений, професор математики Московського університету Андрій Лаговський. Його дорослішанню, духовному зростанню і боротьбі з самим собою присвячена більша частина тексту твору. Крім того А. Кримський порушує у своєму творі багато інших проблем: дружби, любові (тілесної і платонічної-ідеальної), стосунків з матір’ю, стосунків між людьми, милосердя, щирості і досягнення порозуміння. Без сумніву у романі присутній і елемент автобіографізму, про що згадував сам А. Кримський. Автобіографічність та субʼєктивність твору зазначають його дослідниці, зокрема, Тамара Гундорова, Соломія Павличко та Марія Моклиця, водночас, застерігаючи щодо ототожнення автора та його героя. Йдеться передусім про становлення характеру інтелігента-українофіла на фоні аналізу українського життя почату ХХ століття. Роман «Андрій Лаговський» містить і певні елементи роману-виховання, такі як – вибір життєвого шляху героя, його духовне зростання, становлення його світогляду, яке показане автором впродовж досить тривалого часового проміжку. «Андрій Лаговський» сміливо можна назвати романом позитивної еволюції героя. Окремою особливою темою, що пронизує весь твір є діалог культур усередині «тюрми народів» – російської імперії. А. Кримський є першим комунікатором між Україною і Орієнтом і тому у його творах частим є мотив взаємодії і порозуміння між різними культурними світами.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1195017354843436

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1