МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Петро Балог Quartet

28 Лип (Пт)/20:00
Петро Балог Quartet

Петро Балог Quartet

Петро Балог Quartet

⌚️Дзиґа / Dzyga

Петро Балог (саксофон), Юрій Присяжний (гітара), Мирослав Веретельник (бас-гітара), Леонід Петкун (барабани) – квартет музикантів, що пропонує вам захоплюючу музичну подорож, де сучасний джаз змішується з елементами хіп-хопу, імпровізацією та авторською музикою. Вони створили унікальну підбірку композицій, яка відображає їх власне бачення та виконання музики.

Сучасний джаз, що пронизаний духом інновацій та експериментів.Колектив пропонує вашій увазі класичні джазові мотиви у сучасних аранжування, додаючи до них неймовірну енергію та ритмічність хіп-хопу.

Великою особливістю цього квартету є їхня здатність до імпровізації. Вони вільно експериментують з ритмами, мелодіями та звуками, створюючи музичні моменти, які народжуються на місці і є унікальними для кожного виступу. Це дозволяє їм створювати автентичні та неповторні музичні шедеври кожного разу, коли вони виходять на сцену.

Гурт також виконає для вас власні авторські композиції, які є продуктом їхньої творчої уяви та таланту. Ці музиканти пропонують свіжі, оригінальні і непередбачувані мелодії, які захоплюють своєю красою та глибиною. Кожна композиція – це вираз їхніх почуттів і емоцій, перетворений у ноти.

Вхід – 250 грн.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/553902350103527
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1