МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ПІДСУМОК НАШИХ КАНІКУЛ У ГОЛОКОСТ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНІФАНА БЛЕРА

10 Жов (Вт)/18:30
- 10 Жов/19:30
ПІДСУМОК НАШИХ КАНІКУЛ У ГОЛОКОСТ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНІФАНА БЛЕРА

ПІДСУМОК НАШИХ КАНІКУЛ У ГОЛОКОСТ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНІФАНА БЛЕРА

ПІДСУМОК НАШИХ КАНІКУЛ У ГОЛОКОСТ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНІФАНА БЛЕРА

Афіша Львів №1

2023-10-10 18:30:00 –
Василя Стефаника вулиця, 11, Львів, 79005, Україна

Подія відбуватиметься англійською мовою.

Після 84-хвилинного фільму Доніфан Блер прочитає пару уривків із книжки своєї матері «Кохання на краю світу: історії війни, романтики та спокути» та розповість про свої думки і враження після прочитання книги і роботи над фільмом.

«Наші канікули у Голокост» (84 хвилини, 2007) — це альтернативний погляд на Голокост, у якому розповідається про те, як сім’я з Нью-Йорка дізнається, що їхня мати, Тоня Роткопф Блер, виросла в Польщі та пережила Освенцим та інші табори. Тоня не лише працювала медсестрою майже всю війну, вона кілька разів закохувалась, у тому числі в німецького пілота у робочому таборі. Стрічка фокусується на тому, як молода жінка пережила всі жахіття війни і Голокосту завдяки доброті, любові і милосердю.

Книга Кохання на краю світу: історії війни, романтики та спокути
Після тридцяти п’яти років тихого прийняття Тоня Роткопф Блер повернулася до Польщі, де знову зіштовхнулась із спогадами про Голокост. Будучи щирою людиною, вона почала писати точні, гострі історії. Деякі з них розповідають про її дитинство, подорож навколо світу чи Нью-Йорк, де вона оселилася, але всі вони пов’язані з боротьбою між пам’яттю, мріями та Голокостом. Унікальністю її погляду є те, що, працюючи медсестрою в гетто Лодзя чи в Освенцімі, вона залишалася дуже романтичною молодою жінкою. Дійсно, у неї було багато дивовижних стосунків, які підтримували життя, під час і після війни — у тому числі з німцями. «Кохання на краю світу» включає есе її сина Доніфана Блера «Дарвін і кохання», яке переглядає теорію еволюції Дарвіна від «виживання найсильнішого» до «виживання найлюблячого».

Доніфан Блер (1954-) – письменник, режисер, художник і музикант, що присвятив себе мультикультурним та альтернативним проектам. Виріс у Нью-Йорку, протягом п’яти років подорожував Азією та Південною Америкою, перш ніж оселитися в Сан-Франциско, де заснував комуну та художню галерею. Випускник Інституту мистецтв Сан-Франциско (1989), він писав про дарвінізм, японський романтизм та Альфреда Хічкока, серед багатьох інших тем, у тому числі про Україну та Голокост. Останній включає відзначену нагородою статтю «Бруно Льовенберг: Художник і той, хто вижив» (1983), фільм, показаний PBS, «Наші канікули у Голокост» (2007) і книгу його матері «Кохання на краю світу». (2019), який він редагував і написав розділ «Дарвін і кохання». Зараз живе в Окленді, Каліфорнія, має доньку та видає https://www.lvivart.center/events/pidsumok-nashyh-kanikul-u-golokost-prezentacziya-donifana-blera/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/981052839652085

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1