МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Поема для органа

3 Вер (Сб)/17:00
- 3 Вер/18:00
Поема для органа

Поема для органа

Поема для органа

?Львівський органний зал

Назву концертної програми соліста Національного будинку камерної та органної музики, народного артиста України Володимира Кошуби дав масштабний твір для органа української композиторки Жанни Колодуб. Поема для органа (1995) — окраса українського органного репертуару, який сьогодні з новою силою, новими меседжами все гучніше звучить у світі. Саме у мультикультурному контексті Володимир Кошуба подає твори вітчизняних авторів кожного концерту. Бо без української музики звукова мапа світу неповна! Запрошуємо і вас «навколо світу за 80 хвилин»: вдосталь української, французької, німецької, італійської і навіть чеської музики у стилі індіанської Америки задовільнить навіть досвідчених мандрівників.

Виконавець:
Володимир Кошуба – орган (Київ)

Програма:
Антонін Дворжак – “Ларго” з Симфонії №9 "З Нового світу"
Франц Шуберт – Військовий марш
Йозеф Йонген – "Травневі поля"
Ісаак Альбеніс – Танго
Луї Лефебр-Велі – “Концертне болеро”, тв.166
Луї В’єрн – Медитація
Вінченцо Белліні – Соната для органа соль мажор
Дмитро Бортнянський – Концерт ре мажор для чембало з оркестром
Вʼячеслав Самофалов – Аве Марія
Геральд Нір – Сарабанда на тему Гімну ”Земля відпочинку”
Жанна Колодуб – Поема для органа
Едгар Арро – “Спогади”
Микола Колесса – Пасакалія до мінор

Тривалість: 60 хв.

Про виконавця:
Володимир Кошуба
Соліст Національного будинку органної та камерної музики, Народний артист України
Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію ім. П.І. Чайковського у 1972 році як піаніст (клас професора Т. Кравченко). Під час навчання захопився грою на органі, який тоді викладали як факультатив. Після закінчення консерваторії грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. У 1979 році закінчив вдруге консерваторію як органіст (клас професора А. Котляревського). З 1981 року став солістом-органістом Республіканського будинку органної та камерної музики України і постійно виступає на цій сцені. У 1985 році стажувався по класу органа у професора Талліннської консерваторії Народного артиста Естонії Хуго Лепнурма.
В. Кошуба багато гастролює в Україні та країнах Європи, мав гастролі у Північній та Південній Америці: Бразилії, Уругваї, Аргентині, Канаді, США, Японії. Має численні записи для фондів Українського радіо та грамплатівок: у 1985 році – запис трьох дисків у студії грамзапису "Мелодія"; з 1998 по 2005 роки записав кілька CD у США, Європі та Україні.
У 1999 році Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття.
У 2007 році В. Кошубі присвоєно звання Народного артиста України, він обраний президентом Асоціації органістів та органних майстрів Національної Всеукраїнської музичної спілки, як артист він є флагманом української органної школи, заснованої Арсенієм Котляревським.
Протягом останніх років митець активно сприяє проведенню в Україні традиційних органних фестивалів. Творчу діяльність Володимир Кошуба поєднує з викладанням класу органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М.Лисенка.

​​
Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/797755518166153
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1