МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Прем'єрний кінопоказ документальної стрічки «Повернення. Василь Кричевський»

27 Лис (Пн)/15:00
- 27 Лис/17:30
Стрийська, 29, а
Безкоштовна подія
podiya-fb.-kinopokaz

Прем'єрний кінопоказ документальної стрічки «Повернення. Василь Кричевський»

Василь Кричевський відомий нам як видатний художник, архітектор, графік, етнограф, майстер декоративно-ужиткового мистецтва, сценограф, мистецтвознавець, педагог, фундатор стилю українського модерну в національній архітектурі, ініціатор створення будинку-музею Т.Г. Шевченка в Києві, один із засновників і професор Української академії мистецтв, архітектор Київського будинку письменників «Роліт», Канівського музею на могилі Тараса Шевченка, автор пам’ятника Михайлу Грушевському та автор національного герба України «Тризуба».

Його творчість припала на період бурхливого розвитку української культури й мистецтва, до чого він мав безпосереднє відношення й вплив. Він досліджував народне мистецтво й будівництво, вивчав етнографію, його надихала мистецька творчість українського народу. Однак, попри колосальний внесок Василя Кричевського у розвиток української культури, радянська влада намагалася викреслити ім’я геніального митця з історії.

Саме тому, ми запрошуємо усіх охочих долучитись до прем’єрного показу кінопритчі «Повернення. Василь Кричевський» у Львові, який відбудеться у межах усеукраїнського туру містами України, де жив і працював Василь Кричевський, а також де проходили зйомки цієї унікальної стрічки.

Ми пропонуємо вам ближче познайомитися з українським митцем під час презентації проєкту в Українському католицькому унверситеті за участі команди його творців:

✔ режисер Сергій Заболотний,

✔ продюсерка Валентина Подгорна,

✔ оператор-постановник Павло Попков.

Модератор – кінознавець Ігор Жуков.

Показ відбудеться 27 листопада о 15:00 в Парковій аудиторії Центру Шептицького.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.

*Фільм було створено студією «Телекон» за підтримки БФ «ДАР» до 150-річчя видатного українського архітектора та художника.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1