МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Презентація книги Андрія Новіка "Закон третьої крові"

10 Лют (Сб)/17:00
- 10 Лют/18:00
Презентація книги Андрія Новіка "Закон третьої крові"

Презентація книги Андрія Новіка "Закон третьої крові"

Презентація книги Андрія Новіка "Закон третьої крові"

Афіша Львів №1

2024-02-10 17:00:00 –
Онлайн-подія

Запрошуємо в цю суботу на презентацію книги Андрія Новіка "Закон третьої крові".

Коли? – 10 лютого о 16:00
Де? – Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім.Р.Іваничука (пл. Ринок,9)

Про книгу:

У невеличкому шведському місті Уппсала стається жахливе викрадення давньоєгипетського папірусу з таємними алхімічними рецептами. Охоронець вбитий, а єдиний свідок запевняє, що викрадачі не мали обличчя, тож розібратися з цим доведеться команді музейників.

А тим часом Едмунд намагається опанувати власні можливості мандрування поза виміром, а в європейських містах з’являються так звані борці – підпільний протестний рух для знищення трьохрівневих. Після чергового такого нападу на нелюдей, Войцек, один із борців, розуміє, що вплутується в жорстокі ігри без правил за тотальне винищення.

Як переплітатимуться події та історії, якщо напруга зростає, а Лемберґ, що й так потопає в крові через вищі політичні кола, неочікувано отримує справжнього божого передвісника?

Про автора:

Андрій Новіков (псевдонім Андрій Новік), народився 12 вересня 1991 року у Львові. Закінчив Національний Університет «Львівська Політехніка» (Інститут будівництва та інженерії довкілля). Витрачає більшість часу на роботу та читання книг/перегляд фільмів, з яких черпає ідеї для власних романів.

Вагому частину в житті автора займають подорожі. Станом на літо 2020 року відвідав близько 16 країн, серед яких Марокко, Португалія, Швеція, Бельгія, Нідерланди та інші.

Новік надає перевагу жанровій літературі, а особливо — гостросюжетним трилерам. У лютому 2019 року вийшов його дебютний роман «Останній спадок», у 2020-му світ побачив другу книгу автора «Аномалія». Андрій Новік полюбляє використовувати у своїх сюжетах загадки і таємниці, які трапляються із зовсім простими людьми, а не супергероями.

Чекаємо усіх бажаючих!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/365594493006403

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1