МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Презентація книги Костянтина Москальця «Спорудження мосту» у Львові

23 Тра (Вт)/18:00
Презентація книги Костянтина Москальця «Спорудження мосту» у Львові

Презентація книги Костянтина Москальця «Спорудження мосту» у Львові

Презентація книги Костянтина Москальця «Спорудження мосту» у Львові

⌚️Вірменська вулиця, 35, Львів, 79008, Україна

У вівторок, 23 травня, о 18:00 запрошуємо львів’ян та гостей міста на зустріч із письменником Костянтином Москальцем. У арт-центрі «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35) автор презентуватиме свою найновішу книгу есеїв «Спорудження мосту». Про рефлексії, спогади та медитації у книзі Костянтина Москальця говоритимемо з головною редакторкою та засновницею «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою. Вхід вільний і бажаний.

«Спорудження мосту» — найновіша книжка Костянтина Москальця, одного з найцікавіших сучасних українських есеїстів. Тексти, зібрані під її обкладинкою, умовно можна поділити на декілька змістових час­тин: есеї медитативні, світоглядно-споглядальні; есеї про улюблених — письменників, філософів чи святих, а також про письмо й літературу; есеї, присвячені світові цифрової і технічної реальності, якою цікавиться автор; есеї-оповіді із життя; і есеї, написані як рефлексії на події війни.
Спільним для текстів видання є вишуканий стиль, ерудованість, доб­ре почуття гумору і тонка емпатія — там, де вони доречні. У книжці є місце для смутку і радості, для сміху і роздумів про вічні речі, як-от любов і смерть, прощення та співчуття, молодість і старість тощо. Потреба рефлексувати про важливе і є в певному сенсі нашим щоденним спорудженням мосту, завдяки якому потрапляємо на береги, донедавна невідомі й недоступні для нас.

Придбати книгу:
https://starylev.com.ua/knyga-sporudzennya-mostu

Костянтин Москалець — поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, музикант, нонкомформіст. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.
Народився біля Батурина на Чернігівщині в родині письменника Вілія Москальця. Закінчив середню школу № 4 в м. Бахмач (1980). Заочно закінчив Літературний інститут ім. М. Горького в Росії (поезія, семінар Едуарда Балашова)(1990).

Один із засновників бахмацької літературної групи ДАК. Служив у війську (1981–1983), працював на радіозаводі в Чернігові, був учасником Львівського театру-студії «Не журись!», виступаючи як автор-виконавець власних пісень. Автор слів і музики відомої в Україні пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати…»). На початку 90-х власноруч збудував Келію Чайної Троянди у с.Матіївці, що дала назву кільком збіркам автора. Мешкає у Києві.

У «Видавництві Старого Лева» вийшли такі книги автора: «Поезія келії» (2017), «Стежачи за текстом. Вибрана критика та есеїстика» (2019), «Зірка на ім’я Марія. Вибрана проза» (2019), «Спорудження мосту» (2023).

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1393617911433322
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1