МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Презентація книги «Солодке життя»

12 Бер (Нд)/19:00
Презентація книги «Солодке життя»

Презентація книги «Солодке життя»

Презентація книги «Солодке життя»

⌚️Дзиґа / Dzyga

«Солодке життя» — збірка оповідань, об’єднаних настроєм та сюжетними спіралями. У «Двадцяти п’яти днях» Лука сідає в крісло перукарки в еміґрантському кварталі Берліну. Вони говорять різними мовами, і єдиний спосіб порозумітися — жести та доторки. Їхня внутрішня мова веде їх за собою, аж поки настає двадцять п’ятий день. У «Каїрському експресі» Давид подорожує трансконтинентальним потягом і везе до кінцевої станції таємний вантаж. Проте комфортний перебіг цієї мандрівки під загрозою. У «Списанні» дівчина отримує термінове завдання: «Зрештою, кому ще могли довірити цю справу», — думає вона, почувши наказ. Щоб виконати його, вона йде на зустріч із Теракотовим.

Тринадцять історій, які нуртують внутрішніми драмами, переживаннями, пристрастю, люттю, обожнюванням.

Оповідання мироточать смаками — солодкими і не тільки. Вони кінематографічні: читаючи, ви наче відчуватимете простір фізично — тканини, кольори, відтінки, поверхні.

Ця книжка повна загадковості та грайливості, тривоги, але й повітряної легкості. «Солодке життя» запрошує до гри, до подорожі літаками і потягами, кімнатами і будинками, мегаполісами і континентами. Закликає до мандрівки безмежним, неохопним космосом людської природи. Довіритесь героям — вони стануть вашими провідниками і вкажуть шлях у вигадливому лабіринті історій.

ПРО АВТОРА:

Роман Малиновський ― письменник, автор книжки оповідань «Солодке життя», яка вийшла 2021 року у видавництві Meridian Cernowtitz. Засновник видавництва «Вавилонська бібліотека». Його оповідання надруковані у «Mayday Magazine», «The New England Review», «Harper’s Bazaar Ukraine», «Apofenie», «Versopolis» та інших виданнях. У 2023 році збірка «Солодке життя» була опублікована польською мовою у видавництві Galeria Literacka. Оповідання перекладені та опубліковані у Німеччині, Австрії, Нідерландах та США. Автор проєкту MONO присвяченого літературі пограниччя. Учасник письменницького симпозіуму «Home/Land/s» та стипендійної програми польського Міністра культури та національної спадщини Gaude Polonia.

Андріана Чуніс ― художниця, ілюстраторка та дизайнерка. Працює у різних напрямках дизайну, передовсім у графічниому дизайні та ілюстрації. У 2017 році увійшла в збірку 24 сучасних фешн ілюстраторів світу «New Fashion Illustrators» by Dopress Books.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/618471170292265
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1