МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Презентація книги "Відсутній батько та його вплив на дочку. Батько як прагнення, батько як рана."

11 Кві (Вт)/15:00
- 11 Кві/16:30
Безкоштовна подія
Презентація книги "Відсутній батько та його вплив на дочку. Батько

Презентація книги "Відсутній батько та його вплив на дочку. Батько як прагнення, батько як рана."

Презентація книги "Відсутній батько та його вплив на дочку. Батько як прагнення, батько як рана."

Афіша Львів №1

2023-04-11 15:00:00 – 2023-04-11 16:30:00
Онлайн-подія

Презентація книги
Шварц, Сьюзен. «Відсутній батько та його вплив на дочку. Батько як прагнення, батько як рана». Перекладачка Монахова Наталія

«В ідеалі батько є якорем, він створює для дочки фундамент, надійну точку відліку. За його відсутности переживання себе розвивається на тлі утрати. Це впливає на те, як вона дає – або не дає – собі раду з неминучими негараздами, що переживає упродовж свого життя. Коли батько відсутній, донька є вразливою до навали негативних образів і моделей поведінки. Донька засвоює різноманітні механізми, аби впоратися з тим, що переживається нею як аморфна й водночас нестерпна втрата»
Сьюзен Шварц

Книга Сьюзен Шварц «Відсутній батько та його вплив на дочку. Батько як прагнення, батько як рана» є надзвичайно важливим твором для нас вчорашніх, нас сьогоднішніх та завтрашніх нас. Ця книга є міжпоколінна та крізьпоколінна. Відсутність батька в умовах війни, як ніколи пронизує майже кожну українську родину, прямо чи опосередковано. Ця відсутність стає майже присутньою, намацальною та неминучою. Про відсутність чоловіка, батька, брата говорять більше ніж про його присутність.

У своїй книзі Авторка розповідає не лише про фізичну відсутність тата у житті доньки, але й про його емоційну неприсутність – відстороненість, байдужість, жорстокість та мстивість. Як перше, так і друге створює болісні провалля у психіці жінки, порожні прогалини, що часто сповнені болем, злістю, жадібним бажанням мати те, чого немає та подальшим відчуттям порожнечі. Ці емоційні страждання сповільнюють та ускладнюють контакт дівчат та жінок зі своєю справжністю, змушують вдавати, для того, щоб обманом здобути жадану любов. Це блокує творчість, краде наснагу до життя. Сюзан у своїй книзі, розповідає те, як бути з раною завданою батьком, поетично змальовує випадки зі своєї практики, в якій жінки знаходили шлях до зцілення себе та свого життя.

Модератори розмови:
Ірина Семків, наукова редакторка книги, юнгіанська психоаналітикиня, керівниця магістерської програми з клінічної психології з основами психодинамічної терапії УКУ.
Сніжана Вайн, редакторка книги, психотерапевтка у напрямках екзистенційного аналізу та логотерапії, позитивної психотерапії.

Зустріч буде англійською мовою з перекладом на українську.

Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/k9dT7nLUz4Gz8VdD9

Джерело заходу: https://www.facebook.com/245914301119065

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1