МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Презентація проєкту “Безпечно про небезпечне” та серії роликів "Йди погуляй!"

10 Сер (Ср)/15:00
Безкоштовна подія
Презентація проєкту “Безпечно про небезпечне” та серії роликів "Йди погуляй!"

Презентація проєкту “Безпечно про небезпечне” та серії роликів "Йди погуляй!"

Презентація проєкту “Безпечно про небезпечне” та серії роликів "Йди погуляй!"

⌚️РадіоГараж / RadioGarage

Чи відпускати дітей самих на вулицю? Як підготувати їх до самостійного пізнання міста та на яких правилах безпеки потрібно наголосити саме зараз?

10 серпня о 15.00 Музей Міста ініціює обговорення цих та інших питань у приміщенні міждисциплінарного культурного простору “Радіогараж” на вул. Князя Романа, 6.
Рівно рік тому ми почали працювати над серією відеороликів про безпеку дітей в місті, яку іронічно назвали “Йди погуляй!”.

Разом із батьками, психологами, правоохоронцями та іншими експертами ми говорили про особливості виховання, ситуацію на дорогах, безпеку на дитячих майданчиках тощо. Адже пізнавати світ довкола себе та розширювати кордони звичного простору — надзвичайно важливо для розвитку. Втім, за тиждень до прем'єри проєкту (наприкінці лютого цього року), наше сприйняття безпеки суттєво змінилося.

З одного боку, ми розуміємо, що мешканці Львова мають можливість думати про такі речі, як вчити дітей користуватися трамваєм чи спілкуватися з незнайомцями. З іншого боку — перед батьками постають нові завдання та виклики. Сьогодні важливо говорити про речі, які особливо лякають та болять.

До того ж маємо ще серію викликів, пов'язаних із тим, що потрібно швидко “подружити” із містом дітей, які вимушено покинули свої домівки та освоюють новий для себе простір.

Ці питання особливо актуальні зараз, адже за місяць розпочнеться новий навчальний рік, відновляться гуртки та секції. Відтак, діти мають змогу частіше “контактувати” із містом.

Власне, метою проєкту “Безпечно про небезпечне” та серії відео “Йди погуляй!” і було допомогти батькам ефективно вибудовувати комунікацію з дітьми, аби зменшити кількість ризиків, які стоять на заваді самостійному дослідженню міста.

Якщо маєте думки на цю тему, долучайтеся до нашого обговорення в середу. Відеоверсію зустрічі ми викладемо після події.

Також можете залишити своє запитання в “дискусії” чи під дописом. Ми їх обов'язково обговоримо із експертами, які не лише долучились до створення проєкту “Йди погуляй!”, а й самі не є осторонь теми безпечного дитинства в місті.

УЧАСНИКИ ДИСКУСІЇ:

Тетяна Бей, керівниця Музею Міста
Вікторія Іваскевич, авторка проєкту “Безпечно про небезпечно”
Марія Гримак, т.в.о. начальника відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області
Христина Гринчишин, психолог Центру здоров'я та розвитку "Коло сім'ї"
Юлія Гвоздович, експертка Ради Європи в Україні, голова ГО “Батьки в дії”
Віталій Туровцев, речник ГУ ДСНС у Львівській області
Христина Шабат, керівниця Центру гідності дитини УКУ
Христина Рутар, менеджерка “ЗМІН Фундації”

Проєкт “Безпечно про небезпечне” та відео “Йди погуляй!” — це свого роду дослідження викликів та перешкод, які стоять на шляху самостійного вивчення дитиною міста. Це і батьківська тривожність, і такі об'єктивні фактори, як активний рух на дорозі, не завжди безпечні інфраструктурні об'єкти чи просто велика кількість людей на вулицях.

Ідея народилася в процесі підготовки виставки “Подорож героя. Останній тиждень літа”, яка розповідатиме про особливості дитинства в місті та важливість пізнання простору, в якому ми зростаємо.

Довкола цієї теми ми зібрали батьків, дослідників дитинства, психологів, правоохоронців, працівників комунальних підприємств та міської ради та інших експертів, аби визначити, що ми — дорослі можемо зробити, щоб діти могли почуватися безпечно на вулицях міста.

Ролики з’являтимуться раз на тиждень на каналі Музею Міста у YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCYoW8piziEBdfN9Uh503Dlw

“Йди погуляй!” також містить поради для батьків. Наприклад, як вчити дитину орієнтуватися в місті, підготувати її до самостійної подорожі громадським транспортом чи спілкуватися з незнайомцями.

Серію відео “Йди погуляй!” створено в межах проєкту “Безпечно про небезпечне” здійснюється благодійним фондом “Фонд розвитку Музею Міста у Львові” завдяки підтримці ЗМІН фундація.

ЗМІН Фундація — приватний український фонд, створений з метою системної експертної діяльності заради підсилення ефективних суспільних трансформацій та сталого розвитку.

Партнерами проєкту є ГО “Культурні географії”, Центр здоров'я та розвитку “Коло сім'ї”, Центр гідності дитини УКУ, Патрульна поліції Львівської області, Львівська міська рада, ЛКП “Львівелектротранс”, ЛКП “Лев”.

Інформаційний партнер: Львівське радіо

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1523451088093951
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1