МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Ремінісценції.UA

19 Кві (Пт)/19:00
- 19 Кві/20:30
Ремінісценції.UA

Ремінісценції.UA

Ремінісценції.UA

Афіша Львів №1

2024-04-19 19:00:00 – 2024-04-19 20:30:00
Львів, вул. М. Скорика, 7

Проєкт «Ремінісценції.UA» історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України, про те, хто, як і навіщо упродовж багатьох століть, нищив модерну культуру України, гальмував стрімкий розвиток українців як нації… Чому так настирливо приховувалися наші таланти і перекреслювалися наші успіхи? Чому так продумано руйнувалася аксіома «Українці — переможці»?

«Ремінісценції.UA» – це мікс різних жанрів: слово, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Унікальність цього історично-музичного проєкту — у тому, що сучасними сценічними засобами ми розповідаємо глядачеві 300-літню історію нищення України російською імперією… Проєкт складається із десяти новел, своєрідних персональних історій про Війну, Страх, Репресії, Смерть, але водночас — про Віру, Життя, Надію, Боротьбу за Україну!

Мета проєкту – повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Тисячолітня традиція державності, історія, мова й національна культура — це наша непереможна зброя у сучасній війні з російською імперією. Руйнуючи саркофаг імперської брехні, ми заповнюємо інформаційний вакуум Своєю Історією — Історією Правди. Саме цей інформаційний арсенал має бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України!

Режисерка та авторка проєкту «Ремінісценції»: народна артистка України Ірина Мазур

Учасники проєкту – актори ТанцТеатру «Життя»

У проєкті використані твори українських композиторів: Богдана Весоловського, Анатолія Кос-Анатольського, Ярослава Барнича, Володимира Івасюка та ін.
На світлодіодних екранах транслюватимуться кадри фото та відеохроніки, відеоінсталяції.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1348904462484448

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1