МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

“Різне”. Виставка живопису Гліба Рахманіна

4 Тра (Сб)/13:00
- 4 Тра/18:30
“Різне”. Виставка живопису Гліба Рахманіна

“Різне”. Виставка живопису Гліба Рахманіна

“Різне”. Виставка живопису Гліба Рахманіна

Афіша Львів №1

2024-05-04 13:00:00 – 2024-05-04 18:30:00
Степана Бандери, 8, Lviv, Ukraine, 79013

“Я зобразив те, що бачив. Реалістично і стилізовано. У різних техніках. Зупинись. Подумай. Усміхнись. Кожна робота – окрема маленька історія, котра говорить мовою кольору. Кожне полотно має емоцію. Усі вони різні, але змушують відчувати”, – так говорить про свою виставку “Різне” художник Гліб Рахманін.
На виставці представлені різні за стилем і жанром роботи. Основу складають дві серії – пейзажі та стилізовані картини з серії “Бабки”. Також є окремі, важливі для автора роботи.
“Моя виставка є глибоким відображенням різноманітності та складності людського досвіду через призму мистецтва. Вона поєднує саркастичні та перебільшені відтінки з ідеалізованою реальністю, відкриваючи нові глибини і перспективи для рефлексії”, – пояснює художник.
Кожен експонат виставки запрошує глядача в інтелектуальну та емоційну подорож, змушуючи задуматися, сміятися та відчувати емоційний зв'язок з кожним представленим твором. Через різні теми та замисли, ми відкриваємо спільний рідний спокій минулого, сьогодення та майбутнього, створюючи атмосферу надії та відпочинку для душі.
Ця виставка є місцем, де мистецтво об'єднується з емоціями, створюючи унікальний досвід для кожного відвідувача і залишаючи за собою слід в розумінні та враженнях про мистецьке багатство людського життя.

Про художника:
Гліб Рахманін – львівський художник, куратор галереї Львівського органного залу, член Національної асоціації художників та скульпторів України.
Основи живопису вивчав у Дрогобицькій дитячій художній школі, паралельно відвідував курс з іконопису у майстерні при Інституті Пресвятої Трійці. Навчався у Стрийському художньому училищі. Студент Української академії друкарства.
Першу авторську виставку “Ortus” провів у червні-липні 2022 року. У 2023 році, в рамках проєкту Ukrainian Live, створив серію графічних портретів українських композиторів для виставки, що експонувалася у Львові та Рівному. З 2022 року по сьогодні написав три монументальні портрети українських композиторів (постійне експонування у Органному залі).

Виставка діє до 4 липня, щодня з 13:00 до 18:30. Вхід в Галерею органного залу – за вхідним квитком, який дає також право відвідування концертного залу. Квитки можна придбати у касі чи онлайн на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/787008113299337

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1