МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

SAMOS/ MOROZ/ BEKIROV

13 Лис (Нд)/20:00
- 13 Лис/21:00
SAMOS/ MOROZ/ BEKIROV

SAMOS/ MOROZ/ BEKIROV

SAMOS/ MOROZ/ BEKIROV

⌚️Таємниці підземель Полтавщини

MARIUPOL-KHARKIV-CRIMEA = TOGETHER FOREVER

Виключно авторська музика Усеіна Бекірова всіх часів та Вадима Самосюка з його сольних альбомів «ofcourse» та «Truly Grateful» то є помісь музики Fusion, World music, Afro-Cuban, Electro jazz, Drum funk, Jungle, Funky крізь свій український бекграунд та спосіб життя під час війни військовими волонтерами та все ще музикантами професіоналами!

Такі композиції Вадима як Truly Grateful або mr. Gary Willis присвячені видатним та легендарним музикам Чік Коріа та Гарі Вілліс! А такі композиції Усеіна Бекірова як HAYTARMA, kalabalyk, ethno це кримчакський, Криму татарський бекграунд крізь призму таких гуртів як Petite Blonde, Front Page, Steps a head, Yellowjackets, Brecker Brothers, Tom Coster, Howe/Wooten/Chambers, Zavinul syndicate etc.
Також є важлива композиція яку ми виконуємо на своїх концертах Sesle meni яку люб’язно надав Han Beyli відомий Україно-азербайджанський композитор та автор виконавець на бас гітарі який живе у Miami,Florida і робить культурний опір звідти!

Вад Самос- ударні, конферанс. Денис Мороз- басс гітара, губна гармошка Усеін Бекіров – клавіши та клавішний басс

Samos Moroz Bekirov Vad Samos-Вадим Самосюк народився у Маріуполі – ф’южн, рок, world music, studio, session барабанщик, композитор, педагог а також засновник та двигун у Los Samos, Vad Samos trio, LosSamosZakus, Samos burlesque.

Денис Мороз у 1995 закінчив Харківське музичне училище по класу гітара. Після чого почав грати у різних колективах. Та одночасно займався на бас гітарі,, та хроматичній губній гармошці Одним із перших був Acoustiс Quartet з яким було записано два альбоми.Також грав і записував альбоми з Анна Чайковська,Карл Фріерсон,Jamala,Igor Zakus,Кузьма Скрябін,Usein Bekirov,Vad Samos Приймав часть у міжнародних джазових фестивалях ,таких як Ліополіс джаз Фест , Усадьба джаз та інших.

Усеін Бекіров видатний музичний діяч України, педагог, Композитор, Бенд майстер, аранжирувальник для 80% українського шоу біза, фільмів та постійний учасник багатьох концертів та сесій.
Samos Moroz Bekirov грають виключно концерти на підтримку України, Українських героїв,ЗСУ!

У Листопаді планується величезний євро тур на підримку України і почнеться він з 15 листопада по всіх містах Європи.

Вхід 400грн

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3053291091629569
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1