МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Шевченко художник. Лекція Івана Дудича

8 Бер (Ср)/14:00
Шевченко художник. Лекція Івана Дудича

Шевченко художник. Лекція Івана Дудича

Шевченко художник. Лекція Івана Дудича

⌚️Меморіальний музей Станіслава Людкевича

8 березня о 13.00 год в Музично-меморіальному музеї Станіслава Людкевича відбудеться лекція мистецтвознавця Івана Дудича "Шевченко-художник".
Всі ми знаємо зі школи Тараса Шевченка як геніального поета України. Його називають пророком, світочем, генієм. Але ми пригадаємо, Шевченко був і людиною та митцем з тонкою душевною організацією, надтонким відчуттям світу культури та мистецтва. Саме мистецтво вивело його "в люди", звільнило з кріпацтва, сформувало його як особистість. Сьогодні складно осягнути всі грані таланту Шевченка. Він, і справді – феномен. Але митця можна пізнати через його твори. Заглянемо за куліси відомих картин Шевченка. Що у нього спільного із Мікеланджело та Сафаелем Санті. Як Шевченко став першим "імпресіоністом" та "абстракціоністом" в українському мистецтві? Як романтизм формував бунтівні настрої та гартував характер? Що спільного у "Катерини" Шевченка та "Сикстинської мадонни", "Марії" з України та "Данаї" Рембрандта? Скільки автопортретів залишив Шевченко як художник? Відкриємо для себе Шевченка-художника разом у чудовій камерній атмосфері одного з найоригінальніших музеїв Львова!
Якщо Ви не любите Шевченка, то Вам до нас! А якщо Ви гадаєте, що знаєте про Шевченка все-все, ми постараємося відкрити для Вас щось нове!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/246665524356267
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1