МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Щодо втрачання

29 Вер (Пт)/10:00
- 13 Жов/10:00
Щодо втрачання

Щодо втрачання

Щодо втрачання

Афіша Львів №1

2023-09-29 10:00:00 – 2023-10-13 10:00:00
Львівський муніципальний мистецький центр

«Щодо втрачання» — колективна виставка українських митців та мисткинь, куратор — Нікіта Кадан. Художник від червня працював у резиденції Львівського муніципального мистецького центру. Ця виставка — підсумок перебування Кадана у нашій інституції та втілення запланованого виставкового проєкту у галереї Центру.

Автори та авторки, представлені на виставці: Євгенія Бєлорусець, Відкрита група, Олег Голосій, Алла Горська, Нікіта Кадан, Ярема Малащук та Роман Хімей, Маргарита Половинко, Даніїл Ревковський та Андрій Рачинський, Федір Тетянич.

Коментарем до кожного із залів виставки є один вірш, присутній у експозиції. У першому це поезія Сильвії Плат, у другому — Василя Стуса, у третьому — Яніса Синайка.

Куратор про виставку “Щодо втрачання”: “Це виставка про життя-у-втрачанні. Не перелік втрат, не оплакування, а спроба вловити сам по собі стан постійного втрачання, дати йому форму та голос. Попри це, виставка є оптимістичною, вона має в собі есхатологічний оптимізм, ту надію попри все, ту найвищу інтенсивність проживання життя, що містяться у самому серці катастрофи. Мистецтво на цій виставці належить як до нинішнього часу, так і до попередніх періодів української історії ХХ століття. Зустрічі, серед інших, робіт Олега Голосія та Маргарити Половинко, Ревковського-Рачинського та Алли Горської, Євгенії Бєлорусець та Федора Тетянича, роблять видимою тяглість цього життя-у-втрачанні й есхатологічного оптимізму як певних констант тутешнього способу бути.“

Виставку можна побачити з 29 вересня до 15 листопада 2023 року.
Відкриття 29 вересня о 18:00.

Виставка вільна для відвідування щодня з 10:00 до 21:00.
Львів, Стефаника, 11
Код на брамі 27

Стефаника, 11
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1372260027033718

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1