МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

«Сховане мистецтво»: як зробити український мистецький спадок видимим?

5 Лис (Нд)/17:00
- 5 Лис/18:00
«Сховане мистецтво»: як зробити український мистецький спадок видимим?

«Сховане мистецтво»: як зробити український мистецький спадок видимим?

«Сховане мистецтво»: як зробити український мистецький спадок видимим?

Афіша Львів №1

2023-11-05 17:00:00 –
Promprylad.Renovation

Відновлюємо цикл зустрічей-знайомств із малими і незалежними видавництвами, а також їхніми авторами. Вже 5 листопада, о 16:00, запрошуємо на публічну розмову мистецтвознавиці Діани Клочко та письменника і перекладача Остапа Українця довкола нової книжки «Сховане мистецтво».

«Сховане мистецтво» – книга "есеїв, розповідей, коментарів" розкриває ті сторінки з історії українського мистецтва XX століття, які з різних причин десятиліттями залишалися захованими від глядачів. З одного боку, йдеться про митців, які працювали у підрадянський час без надії публічно і регулярно демонструвати своє мистецтво. З іншого – про артоб'єкти з ідеологічною програмою, яких чимало зберігається у музейних і приватних збірках, і які перемістилися у сховища без перспективи бути показаними найближчим часом.

Нова книга Діани Клочко пропонує подивитись на проблему «схованого мистецтва» у широкому контексті, як на те, що привчає українців жити без усвідомлення усієї складності візуального спадку, який зберігається у музейних і приватних колекціях нашої країни. У виданні представлено десятки творів, які десятиліттями взагалі не експонувались, є й такі, що їх авторка відкоментувала вперше з моменту створення.

Про учасників

Діана Клочко — мистецтвознавиця, арткураторка, лекторка, авторка альбомних видань про творчість Йогана Пінзеля, Владислава Городецького, Ольги Рапай, Сергія Параджанова, дерев’яну архітектуру Японії та України, членкиня Міжнародної асоціації арткритиків АІСА і ПЕН Україна. Авторка книги «65 українських шедеврів. Визнані й неявні», за яку отримала премію імені Юрія Шевельова.

Остап Українець – перекладач і один із співтворців проєкту та однойменного видавництва «Твоя підпільна гуманітарка».

Подія проходить завдяки підтримці «Фундація ЗМІН».

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3596211240700499

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1