МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

«Сміх згаслої ватри»: презентація поетичної книги Ії Ківи

27 Січ (Сб)/16:00
- 27 Січ/17:00
«Сміх згаслої ватри»: презентація поетичної книги Ії Ківи

«Сміх згаслої ватри»: презентація поетичної книги Ії Ківи

«Сміх згаслої ватри»: презентація поетичної книги Ії Ківи

Афіша Львів №1

2024-01-27 16:00:00 –
Піжамна вечірка за книгою «Життя іграшкових овечок»

Вірші зі збірки «Сміх згаслої ватри» Ії Ківи про війну і бездомність, Донецьк і Львів, пошук мови і визнання поразки перед неможливістю говорити, тягар крику і ваготу мовчання, впертість і втому, любов і пам’ять, а загалом – про той час, в якому усім нам випало випробування жити.

Запрошуємо вас на важливу розмову про книжку «Сміх згаслої ватри» з Ією Ківою та Анастасією Ковалишин. Чи можна закінчити війну, раз почавши? Чи можна загасити її вогнище назавжди, щоб більше не чути її оглушливого сміху? Хто перемагає у війні: спрага свободи чи спрага сили? Чи можна перемогти не ворога, а саму війну? Як вогонь, який ми запалюємо, щоб жити, перетворюється на знаряддя смерті? Війна зупиняє майбутнє чи наближає його? Ці запитання – із відповідями, і ці запитання – без відповідей. Адже люди всю свою історію тільки те й роблять, що воюють. Натомість поезія тільки те й робить, що тримає периметр світла, хай би яким темним був час.

Вірші Ії Ківи, які увійшли до збірки «Сміх згаслої ватри», саме про такий час – час війни, час щемкої любові до «своїх» і відчуття причетності до того, що значно більше за війну, за життя, за смерть. Цей час потребує ословлення, а довга й чиста пам’ять – сірників.

❗ Зустрінемося в суботу, 27 січня, о 15:00 в Домі Франка за адресою: м. Львів, вул. Івана Франка, 150.
Вхід вільний.

Придбати книжку «Сміх згаслої ватри» можна тут: ttps://duh-i-litera.com/bookstore/smix-zgaslo-vatri

Ія Ківа – поетка, перекладачка, членкиня Українського ПЕН. Авторка поетичних збірок «Подальше от рая» (2018), «Перша сторінка зими» (2019), «Сміх згаслої ватри» (2023), а також книжки інтерв’ю з білоруськими авторами «Ми прокинемось іншими: розмови з сучасними білоруськими письменниками про минуле, теперішнє і майбутнє Білорусі» (2021). Вірші перекладалися більш як 30 мовами. Народилася і прожила 30 років життя в Донецьку, наразі мешкає у Львові.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1492522864640669

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1