МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Сонати для віолончелі та фортепіано

25 Чер (Сб)/17:00
- 25 Чер/18:00
Сонати для віолончелі та фортепіано

Сонати для віолончелі та фортепіано

Сонати для віолончелі та фортепіано

?Львівський органний зал

Витончена українська камерна музика у виконанні віолончелі та фортепіано. На нас чекає краса сонатної форми, український мелос неперевершених майстрів камерної музики Федора Якименка та Віктора Косенка і чарівний дует Модеста Менцінського та Анастасії Захарченко.

Виконують:
Модест Менцінський – віолончель
Анастасія Захарченко – фортепіано

Програма:
Федір Якименко – Соната для віолончелі і фортепіано, Op. 37
Віктор Косенко – Соната для віолончелі і фортепіано, Op. 10
Тадей Маєрський – Соната для віолончелі і фортепіано

Тривалість: близько години

Про виконавців:
Модест Менцінський – віолончеліст та диригент, народився у Львові. Навчався у Львівській середній спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької, клас викладача Ганни Менцінської. З 2013 року навчався у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка, клас віолончелі доцента Тараса Менцінського та камерного ансамблю доцента Тетяни Слюсар. З 2019 року продовжив вдосконалювати фахові здібності у асистентурі-стажуванні, а з 2021 року – аспірантурі при Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі віолончелі професора Юрія Ланюка. Музикант здобуває фах диригента у класі оперно-симфонічного диригування доцента Зінаїди Остафійчук.
Лауреат XV міжнародного конкурсу ім. Юліуша Зарембського (Варшава, 2015), лауреат II всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів ім. В. Повзуна (Одеса, 2016), лауреат I всеукраїнського конкурсу віолончелістів (Львів, 2016). У 2019 році здобув стипендію Президента України для молодих митців у сфері музичного мистецтва.
Неодноразово виступав на фестивалях: "Międzynarodowy Festiwal Muzyki Odnalezionej" (Тарнув, Польща), "Czwartkowe Wieczory z Muzyką Kameralną" (Іновроцлав, Польща), міжнародному фестивалі "Гольфстрім" (Київ, Україна), міжнародному фестивалі сучасної музики "Контрасти", фестивалях "Karpaty ART" та "Музичні зустрічі польської та української молоді" (Львів, Україна).
Був учасником майстер-класів відомих віолончелістів: Вольфганга Емануеля Шмідта (Німеччина), Гаррі Хоффмана (США), Анджея Бауера (Польща), Марцеля Бергмана (Ізраїль), Наталії Хоми (США-Україна), Пабло де Наверана (Іспанія-Швейцарія), Дениса Северина (Швейцарія-Україна).
Як соліст – музикант співпрацює з українськими оркестрами під орудою відомих диригентів Юрія Бервецького, Сергія Бурка, Зінаїди Остафійчук, Богдана Дашака та Тетяни Лисенко-Дідули.
Модест Менцінський веде активну концертну діяльність як соліст та камерний виконавець.

Анастасія Захарченко – піаністка, родом з Херсонщини. Початкову освіту здобула у Генічеській музичній школі у класах фортепіано та вокалу. Протягом 2013 – 2016 років навчалась у Херсонському музичному училищі у класі фортепіано старшого викладача Олени Бурбас. З 2016 року продовжила навчання у Львівській національній музичній академії ім.М.Лисенка у класі фортепіано Народної артистки України, проф. Оксани Рапіти та класі камерного ансамблю Заслуженої артистки України, старшого викладача Наталії Пелех.
Лауреат та дипломант міжнародних та всеукраїнських конкурсів, зокрема: Міжнародний конкурс «Vivat Musica» (2016, м. Нова Каховка), Фортепіанний конкурс творів Ф.Ліста Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (2016), І Всеукраїнський фортепіанний конкурс ім. О.Криштальского (2017), Конкурс української музики ім.М.Крушельницької Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (2017), фортепіанний конкурс етюдів Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (2017, 2018).
Брала участь у майстер-класах піаністів Бориса Блоха, професора фортепіано в Університеті мистецтв Фолькванг, худ.керівника Одеського театру опери та балету, лауреата міжнародного конкурсу піаністів ім.Бузоні, а також у майстер-класах Ангеліки Мотс, проф. Schola cantorum, Basilliensis.
Анастасія Захарченко активно концертує як солістка і камералістка.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/805109343796529
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1