МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: “СЕКРЕТИ ДІВЧАТ”

24 Вер (Нд)/18:30
- 24 Вер/19:30
СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: “СЕКРЕТИ ДІВЧАТ”

СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: “СЕКРЕТИ ДІВЧАТ”

СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: “СЕКРЕТИ ДІВЧАТ”

Афіша Львів №1

2023-09-24 18:30:00 –
Василя Стефаника вулиця, 11, Львів, 79005, Україна

Продовжуємо серію спільних кінопоказів разом з українським онлайн-кінотеатром Takflix!

Takflix — це перший і єдиний онлайн-кінотеатр українського кіно. Наша місія – зробити українське кіно легально доступним до перегляду у всіх куточках світу, заохочувати глядачів до перегляду якісного українського контенту та підтримувати національне кіномистецтво. Саме тому 50% від продажу квитків на Takflix отримують творці кіно.

24 вересня о 18:30 дивитимемось добірку сучасної анімації “Секрети дівчат”.
Про що говорять дівчата, коли залишаються наодинці? Добірка сучасної анімації «Секрети дівчат» відкриє вам (майже всі) дівчачі секрети. До неї ввійшли п’ять коротких яскравих анімацій від молодих українських режисерок.
Казкова історія про бодипозитивну русалоньку «Глибока вода» розкаже вам щось нове про жіночу сексуальність. «Я та моя кремезна дупа» навчить приймати і любити своє тіло. Стилізований під японську анімацію «Тигр блукає поруч» покаже, як витягти себе з ментальної ями, а «петрівка-реквієм» та «Виходь, Masha» відкриють несподівану перспективу на місто очима іронічних режисерок.

Презентуватиме добірку Надія Парфан — засновниця і кураторка Takflix.
Після перегляду поспілкуємось з Анною Дудко — режисеркою “Глибокої води”, переможницею премії “Дзиґа” за найкращу анімацію

“Петрівка-реквієм” — пригоди дезорієнтованого суб’єкта в умовах стихійної декомунізації. Короткий момент топографічно-акустичної розгубленості на зламі звички. Приводом для створення фільму стало перейменування станції Петрівка, що вилилося в переозвучення всіх оголошень Київського метрополітену голосом нового диктора.

«Глибока вода» — Самотня товстенька русалка полюбляє підглядати за людьми через труби водопроводу за допомогою магії. Одного разу вона закохується в чоловіка і, сп’яніла від пристрасті, заявляється до нього прямо в квартиру щоби задовольнити свої нестримні потяги.

«Тигр блукає поруч» — Похмурі думки долають Кацумі. Дівчина бачить моторошні знаки, які вказують, що її життя опинилось у точці неповернення. Вона наважується на відчайдушний крок – покінчити життя самогубством. Саме у цей момент з’являється містичний Тигр. Чи зможе він врятувати Кацумі?

«Виходь, Masha» — екзистенційна анімація від Юлії Шалімової про дівчину, якій онлайн-світ здається привабливішим, аніж реальний. Чи зможе вона вимкнути телефон та відчути себе живою?

«Я та моя кремезна дупа» — Одного ранку дівчина приміряє нову пару штанів, однак вони на ній не застібаються. Вона бачить себе в дзеркалі як найтовстіше порося на світі. Аби це виправити дівчина вирішує сісти на сувору дієту. Через голод їй починає маритись, що холодильник її спокушає. В один з таких моментів до неї приходить Ангел Об’єднаних Стерв Стрункодупії з запрошенням відвідати Королівство та взяти участь у королівській церемонії..

Вул. Стефаника 11, код на брамі 27
Посилання на реєстрацію: https://www.lvivart.center/events/spilni-kinopokazy-z-takflix-sekrety-divchat/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/848665446589059

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1