МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ 2.0»

7 Вер (Чт)/18:30
СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ 2.0»

СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ 2.0»

СПІЛЬНІ КІНОПОКАЗИ З TAKFLIX: «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ 2.0»

Афіша Львів №1

2023-09-07 18:30:00 –
Василя Стефаника вулиця, 11, Львів, 79005, Україна

Розпочинаємо серію спільних кінопоказів разом з українським онлайн-кінотеатром Takflix!

Takflix — це перший і єдиний онлайн-кінотеатр українського кіно. Наша місія – зробити українське кіно легально доступним до перегляду у всіх куточках світу, заохочувати глядачів до перегляду якісного українського контенту та підтримувати національне кіномистецтво. Саме тому 50% від продажу квитків на Takflix отримують творці кіно.

7 вересня о 18:30 дивитимемось добірку знакових короткометражок про столицю, приурочену до Дня Києва, «Як тебе не любити 2.0».
«Як тебе не любити 2.0» — це шість історій про столицю України. До добірки ввійшли акторські проби до фільму «Київські фрески» Сергія Параджанова, роудмуві «Це побачення» Надії Парфан, що отримало спеціальну відзнаку журі на цьогорічному Берлінале. А також — лавсторі «Театральна» Аліни Панасенко, «Голубівники Києва» Михайла Волкова про хобі київських пенсіонерів, екзистенційна анімація «Виходь, Masha» Юлії Шалімової та імпресіоністична робота Романа Хімея та Яреми Малащука «Присвячується молоді всього світу ІІ».

Презентуватиме серію Надія Парфан — засновниця і кураторка Takflix.

«Київські фрески» — 15-хвилинні акторські кінопроби до фільму Сергія Параджанова про трагедію війни. Зйомки припинили через «в цілому імпресіоністський фільм, пронизаний ідеєю пацифізму». Фільм вдалося зберегти завдяки оператору Олександру Антипенку, який видав їх за свою дипломну роботу.

«Це побачення» — однокадрове роудмуві Надії Парфан, яке отримало спеціальну відзнаку міжнародного журі 73-го Берлінського кінофестивалю. На світанку по Києву з шаленою швидкістю мчить авто. Загальмувавши, з машини виходить людина у камуфляжі. На неї чекають.

«Театральна» — лавсторі від Аліни Панасенко маленького кишенькового злодія Тимофія, який неочікувано закохується в чергову на станції «Театральна».

«Голубівники Києва» — стрічка Михайла Волкова (оператор «Вхід через балкон») про трьох київських пенсіонерів, чиє юнацьке хобі — голубівництво — переросло в сенс життя.

«Виходь, Masha» — екзистенційна анімація від Юлії Шалімової про дівчину, якій онлайн-світ здається привабливішим, аніж реальний. Чи зможе вона вимкнути телефон та відчути себе живою?

«Присвячується молоді всього світу ІІ» — імпресіоністичний фільм Романа Хімея та Яреми Малащука. Київська молодь зібралася на рейві «Схема», щоб втекти від буднів і дати волю емоціям. Однак зранку знову потрібно повертатися до реальності.

Вул. Стефаника 11, код на брамі 27
Посилання на реєстрацію: https://www.lvivart.center/events/spilni-kinopokazy-z-takflix-yak-tebe-ne-lyubyty-2-0/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/265906076298623

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1