МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Світлопроникнення: Дніпрорудне, Харків, Львів

10 Чер (Пн)/16:00
- 10 Чер/17:00
Світлопроникнення: Дніпрорудне, Харків, Львів

Світлопроникнення: Дніпрорудне, Харків, Львів

Світлопроникнення: Дніпрорудне, Харків, Львів

Афіша Львів №1

2024-06-10 16:00:00 –
Стефаника, 11, Lviv, Ukraine, 79005

Михайло Зубчанінов презентує свій новий фотографічний проект "Світлопроникнення: Дніпрорудне Харків, Львів", який досліджує та візуалізує різноманітні типи зв'язків між трьома українськими містами через призму фотографії. Цей проект є частиною його дипломної роботи, присвяченої вивченню взаємодії соціальних, фізичних, психологічних та духовних зв'язків.

Фотографічний проект "Світлопроникнення" досліджує зв'язки, «тему світла, яка існувала і була поміченою у різних проявах і у різний час». Також у проекті аналізується, як подорожі впливають на формування власної ідентичності. Як зазначає автор: «Світло виступає цим зв'язком між містами, воно подорожує, а я фіксую через свої суб'єктивні стани», і додає: «У цьому проекті саме суб'єктивний погляд на ці зв'язки, які супроводжували мене протягом подорожі цими містами, створюють історію. Це необов'язково щось явне, як, наприклад, помічати світло, яке відбивається та відзеркалюється». Проте кількісна робота автора показує, що ці зв'язки існують, що вони не плід уяви, відчувається явна присутність світла.

Питання, яке значення ми надаємо цьому світлу і як ми його будемо інтерпретувати, чи залежить це від обставин?

У своєму дослідженні Михайло використовує фотографію як інструмент для вивчення різних типів зв'язків, які не існують ізольовано, а взаємодіють і впливають один на одного. Він звертає увагу на соціальні зв'язки, що формуються під впливом культурних норм та цінностей, фізичні зв'язки з навколишнім середовищем, психологічні зв'язки з внутрішнім світом людини та духовні зв'язки.

Проект включає презентацію виставкового онлайн простору, у ньому відображаються культурні та контркультурні елементи трьох міст – Дніпрорудного, Харкова та Львова. Михайло фіксує різні аспекти життя, демонструючи вплив культури та контркультури на людей, їхні стосунки та середовище.

Проект Михайла Зубчанінова "Світлопроникнення: Дніпрорудне, Харків, Львів" є цікавим та важливим фотопроектом, що досліджує ті ефемерні зв'язки з різними місцевостями, регіонами, містами, через які людина проходить у своєму житті.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1905975273188328

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1