МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Театр Курбаса і вулицею готелів", екскурсія Тетяни Казанцевої

2 Бер (Сб)/11:00
- 2 Бер/13:00
"Театр Курбаса і вулицею готелів", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Театр Курбаса і вулицею готелів", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Театр Курбаса і вулицею готелів", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-03-02 11:00:00 – 2024-03-02 13:00:00
Lviv, Ukraine

2-го березня, у суботу, о 10:00 запрошуємо на екскурсію “Театр Курбаса і вулицею готелів” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, тривалість — дві години, реєстрація – https://bit.ly/3SRtXmf Місце зустрічі – у повідомленні напередодні.

Відвідаємо одну з найімпозантніших львівських будівель, що поєднувала в собі функції театру-вар'єте “Casino de Paris” і готелю "Belwederе", до чого згодом додалися функції однойменного кінотеатру, назва якого з часом трансформувалася у “Кіno Czerwonego Krzyża” і дансінгу.

Побачимо, як традиційний проект віденського архітектурного бюро був винахідливо переосмислений та адаптований до львівських реалій творчим союзом архітекторів Зиґмунта Федорського та Станіслава Мацудзинського, скульптора Францішека Бєрната, дизайнера Мар'яна Ольшевського та живописця Зиґмунта Балька.

Оглянемо усі конструктивні винаходи, застосовані в цій будівлі, що випереджала інші львівські аналоги. Це ліфт, електричне опалення та освітлення, конструкції та обладнання сцени, модерне планування, ванни та санвузли.

Обговоримо історію зміни функцій будівлі – від театрально-готельної з кінотеатром кабаре та дансингом до філармонії, Палацу піонерів та Будинку Народної творчості аж до повернення первісної функції сучасного театру, названого на честь Леся Курбаса.

Розглянемо історію створення однієї з найкрасивіших пам'яток віденської сецесії у Львові – т.зв. "Майоліка-хаус" та оглянемо всі його принади. На вулиці Курбаса також оглянемо та обговоримо історію та архітектуру будівель колишніх готелів "Еліт","Берлінський", "Венеція", "Зіппер", "Центральний" ("Французький"), кав'ярні "Японської", кінотеатру "Белв'ю" та пасажу Майблюма.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3566434306904432

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1