МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Тиша". Виставка скульптури та живопису Валерія та Юрія Басанців

31 Бер (Пт)/14:00
"Тиша". Виставка скульптури та живопису Валерія та Юрія Басанців

"Тиша". Виставка скульптури та живопису Валерія та Юрія Басанців

"Тиша". Виставка скульптури та живопису Валерія та Юрія Басанців

⌚️Дім Франка – Franko House

Є тиша мудрої задуми і недосягнутих світів.
Є тиша радості і суму. Є тиша вічності і снів.
Але є тиша найтихіша. Найглибша тиша – тиша тиш –
породжена громами тиша німих солдатських кладовищ.
Гадаєш, цвинтар це та й годі. А під землею цілий світ –
світ недоспіваних мелодій, світ недокреслених орбіт.
Нові міста неповторимі
із незбудованих будов.
Картини геніїв незримі
і недолюблена любов.

Ліна Костенко

Дім Франка запрошує на медитативне споглядання тиші, яку пропонують Валерій Басанець, відомий одеський художник,скульптор та графік і молодий, вже знаний живописець Юрій Басанець. Філософська концепція виставки акцентує увагу на емоціях, які відповідає внутрішньому стану митців. Експозиція занурює глядача в роздуми про відчуття і сприйняття світу людиною.

Зоріана Мірус, кураторка виставки

Про авторів:

Валерій Басанець
Народився 1941 р., м. Броди, Львівська обл. 1963 – закінчив Одеське художнє училище. Від 1970 р. член Спілки художників УРСР. 1971 – лауреат виставки “Молоді художники України”. 1989 – Гран-прі Міжнародної бієнале “Імпреза”89 у номінації живопис. Івано-Франківськ, Україна.1991 – перша премія Міжнародної бієнале “Імпреза-91” у номінації графіка. Івано-Франківськ, Україна.1991 – Лауреат бієнале українського образотворчого мистецтва “Львів-91. Відродження”.1992 – один із засновників творчого об’єднання "Човен".1993 – особиста премія журі Міжнародної бієнале “Імпреза”93 у номінації скульптури, Івано-Франківськ, Україна. 1993 – Член Національної Асоціації мистців.1998 – один із засновників творчого об’єднання «Мамай».1999 – Перша премія виставки-конкурсу “Львівський осінній салон. Високий замок”. 2008 – «Художник року». Премія Управління культури Одеського облвиконкому. Одеса, Україна. 2009 – Заслужений художник України. З 1960-х рр. один з лідерів одеського нонконформістського мистецтва. Живе і працює в Одесі.

Юрій Басанець
Народився 3 травня 1994 року у Львові, в сім’ї художника Валерія Басанця та акторки Лідії Данильчук. З дитинства перебував у мистецькому оточенні. Закінчив Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша та Національну академію мистецтв, факультет графічного дизайну, його вчителями були: Дмитро Парута, Анна Кучабська, Юрій Лесюк, Микола Могилат, Василь Косів, Галина Новоженець та інші. Працює в різних техніках живопису та графіки. Брав участь у трьох Осінніх салонах у 2019, 2017, 2016 роках, а також в інших всеукраїнських та міжнародних виставках. 2017 року мав спільну виставку з Валерієм Басанцем у галереї Гері Боумена. 2021 року мав персональну виставку в львівській галереї Melanka-Art.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/227800799798739
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1