МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Урочистий концерт до Дня народження Людкевича

24 Січ (Вт)/20:00
- 24 Січ/21:00
Урочистий концерт до Дня народження Людкевича

Урочистий концерт до Дня народження Людкевича

Урочистий концерт до Дня народження Людкевича

⌚️Львівський органний зал

Героїчні та ліричні, щемкі та життєствердні, створені понад сто років тому, але такі актуальні сьогодні – пісні Станіслава Людкевича. Взяти хоча б “Ой виострю товариша”, що була написана під час перебування композитора в російському полоні за Першої світової війни.
У день народження генія Львівський органний зал запрошує відчути пісенний світ Людкевича у виконанні хору “Гомін”. Боротьба триває, як і сто років тому.

Людкевич Fest — український фестиваль класичної музики, який реалізується командою Львівського органного залу в рамках довготривалої стратегії промоції української музики Ukrainian Live. Фестиваль був заснований громадською організацією «Collegium Musicum» у 2017 році і відбувається що два роки. Партнер проєкту – Галицьке музичне товариство.

Попри важкий час війни росії проти України, митці вирішили не переривати традиції, адже наша війна зараз іде, в першу чергу, за нашу культуру та цінності.

Цьогоріч фестиваль приурочено до Дня народження композитора 24 січня. Людкевич Fest 2023 відкриє всі сторони творчості митця, зокрема інструментальну, хорову та симфонічну музику.

Фестиваль відбувається за підтримки підписників Ukrainian Live на Patreon: https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1169891713647263
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1