МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Вечір тихої романтики: орган і вокал

19 Жов (Чт)/19:00
- 19 Жов/20:00
Вечір тихої романтики: орган і вокал

Вечір тихої романтики: орган і вокал

Вечір тихої романтики: орган і вокал

Афіша Львів №1

2023-10-19 19:00:00 – 2023-10-19 20:00:00
Львівський органний зал

У рамках XIII Львівського Міжнародного органного фестивалю.

Німецький органіст Якобус Ґладзіва та співачка українського походження Роксоляна Хранюк візьмуть у полон ваші серця оксамитовим поєднанням звуків органа та вокалу! Музиканти дадуть два концерти у Львівському органному залі на підтримку українського народу у часи російсько-української війни.
Неймовірно, як ніжно та чуйно Якобус Ґладзіва відчуває українську музику. Саме тому уявити його виступ без українських творів неможливо. Цього разу органіст разом з вокалісткою Роксоляною Хранюк виконає солоспіви Василя Барвінського, а також цикл Густава Малера “Rückert-Lieder” на вірші Фрідріха Рюккерта. Також у програмі твори Ріхарда Штрауса та Сезара Франка. Повірте, такого органного виконання ви не почуєте більше ніде!

Виконавці:
Якобус Ґладзіва – орган (Німеччина)
Роксоляна Хранюк – контральто (Україна / Німеччина)

Програма:
Ріхард Штраус – “Ruhe, meine Seele”, ор. 27, №1
Сезар Франк – Фантазія
Василь Барвінський – “Ой поля ви, поля”, “Щаслива будь”, “Вечором в хаті”, “Колисанка”, “Львову”
Сезар Франк – Катабіле
Густав Малер – Цикл “Rückert-Lieder”
Сезар Франк – Героїчна пʼєса
Ріхард Штраус – “Allerseelen”

Тривалість: близько години

Про виконавців:
Роксоляна Хранюк народилася у Варшаві, з 2003 по 2007 рік навчалася співу в Берлінському університеті мистецтв. У 2007 році продовжила навчання вокалу у Верени Райн. Роксоляна Хранюк отримала премію глядацьких симпатій на 5 International BelCanto Prize в Бад-Вільдбад і була стипендіаткою Товариств Пауля Гіндеміта та Ріхарда Ваґнера. З 2007 року Роксоляна Хранюк є постійною членкинею Rundfunkchor Berlin. Як концертна співачка виступала в сольних партіях великих ораторій Баха та родини Бахів, у “Месії” Генделя, а також у творах Бортнянського, Антоніна Дворжака, та Луїджі Ноно. У 2018 році виконала одну із сольних партій на прем’єрі “Lux aeterna” Сонджу О в Берлінській філармонії. Вона також давала сольні концерти між іншими в Берліні, в Дрездені, Кемніц, у замку Намеді (Рейнланд-Пфальц), на фестивалі “Leszno Barok plus” у Польщі, в Парижі і Каркассонн. Весною 2022 року вийшов сольний компакт диск в виданні auris subtilis, з баритоном Ґеорґом Штройбером і піаністкою Маї Якушіджі, з творами Василя Барвінського, Ріхарда Штрауса і Ріхарда Вагнера.

Якобус Ґладзіва
Допитливість і бачення зв'язків в музиці особливо характеризують творчість Якобуса Ґладзіви. Народжений в Аахені, він вивчав оркестрове дириґування та церковну музику в Дрездені та Лейпцигу, отримавши два дипломи та два ступені магістра.
Перед переїздом до Берліна Якобус Ґладзіва працював церковним музикантом в Делічі, а також відповідав за церковну музику в єпархії Магдебурга. З 2020 року він є церковним музикантом у церкві св. Людвіга в Берліні. Він регулярно дає концерти в Німеччині та за кордоном. Якобус Ґладзіва є одним із найрізносторонніших церковних музикантів свого покоління.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//

Bandery, 8
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/2500427153452166

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1