МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Верхньою частиною вулиці Франка", екскурсія Тетяни Казанцевої

9 Чер (Нд)/11:00
- 9 Чер/13:30
"Верхньою частиною вулиці Франка", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Верхньою частиною вулиці Франка", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Верхньою частиною вулиці Франка", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-06-09 11:00:00 – 2024-06-09 13:30:00
Lviv, Ukraine

У неділю 9-го червня з 11:00 до 13:30 запрошуємо на екскурсію “Верхньою частиною вулиці Франка” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, 15% прибутку для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3wPK64Z Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Прогуляємося однією з наймальовничіших, за словами Івана Крип'якевича, дільниць Львова – верхньою Софіївкою, що охоплює частину вулиці Франка, а також Карманського та Ярославенка. Сонячне розташування, сухе цілюще повітря, напоєне запахом сосен, віддаленість від міського гамору привабили колись Івана Франка, Михайла Грушевського, Казимира Сіхульського, Генрика Міколяша, Юзефа Вічковського, Станіслава Скарбека, Антонія Увєру, Ярослава Ярославенка та інших визначних львів'ян до будівництва там своїх вілл в оточенні садів. Саме в цій дільниці став можливим синтез так званої villa urbana та сільської садиби з присадибним господарством, яким охоче займалися господарі вілл.

Оглядаючи архітектурні принади околиці, у стилях від історизму до функціоналізму, познайомимося глибше з творчістю цікавого львівського будівничого Яна Новорити, що навіть не маючи концесії архітектора, створював такі модерні з конструктивної та естетичної точки зору об'єкти в стилі ар деко.

Насолодимося привабливістю цієї околиці, де розкриваються мальовничі краєвиди на парки Залізна Вода та Стрийський з будівлями Східних Торгів, костел святої Софії, розташовані на пагорбах, розділених ярами та долинами, якими колись бігли стрімкі потоки Софіївки. Знайдемо давні дерева, якими милувався ще Іван Крип'якевич, наголошуючи на необхідності їхньої охорони.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1182902699505011

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1