МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Весна на Кастелівці", екскурсія Тетяни Казанцевої

30 Бер (Сб)/12:00
- 30 Бер/14:30
"Весна на Кастелівці", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Весна на Кастелівці", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Весна на Кастелівці", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-03-30 12:00:00 – 2024-03-30 14:30:00
Lviv, Ukraine

30-го березня, у суботу, об 11:00 запрошуємо на екскурсію “Весна на Кастелівці” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, тривалість — дві з половиною години, реєстрація – https://bit.ly/3VBiudB Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Прогуляємося весняною Кастелівкою – дільницею, що існує з XVI століття, розбудованою віллами Юліана Захарєвича та Івана Левинського наприкінці ХІХ ст. та чиншовими кам’яницями 1890-1930-х років, що забезпечило розмаїття стилів – історизму, "піттореску", декоративної та раціональної сецесії та функціоналізму.

Після смерті Юліана Захарєвича Іван Левинський звернувся до будівництва нових об'єктів, як Оперний театр, Залізничний вокзал, пасаж Міколяша та Торгово-промислова палата, і, відповідно, Кастелівку продовжували забудовувати інші архітектори – Кароль Боублік, Юзеф Горнунг, Якуб Рисяк, Альфред Захарєвич, Владислав Садловський, Іван Багенський, Фердинанд Касслер, Тадеуш Врубель, Зигмунт Шпербер, Саломон Кайль, Марк Вейц.

Додатковою окрасою дільниці є численні садки при віллах зі збереженими кущами та деревами початку ХХ сторіччя, а також залишками автентичного благоустрою, що демонструє первісно закладену ідею міста-саду. Насолодимося спогляданням майолікових панно, мистецького ковальства, декоративних дерев'яних та цегляних елементів, вітражів та розписів. Зрозуміємо, як розбудовувалася Кастелівка хронологічно і територіально, де був Собків Став, а де болота й мочарі, що характеризували дільницю Новий Світ.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/945330130137850

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1