МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Від Дому інвалідів до гори Страт", екскурсія Тетяни Казанцевої

6 Січ (Сб)/12:30
- 6 Січ/14:30
"Від Дому інвалідів до гори Страт", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Від Дому інвалідів до гори Страт", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Від Дому інвалідів до гори Страт", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-01-06 12:30:00 – 2024-01-06 14:30:00
Lviv, Ukraine

У суботу 6-го січня з 11:30 до 13:30 запрошуємо на екскурсію “Від Дому інвалідів до гори Страт” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/41I13cl Місце зустрічі – у повідомленні напередодні події до 21:00.

Ознайомимося з пам'ятками історії, архітектури і природи частини Краківського передмістя, розташованих на вулицях Хорватський, Золотій, Клепарівській, Кортумівці та інших. Помилуємося мальовничим плануванням парку Вісьньовського, закладеним головним інспектором львівських плантацій Арнольдом Рерінгом на горі, що була місцем страт і екзекуцій у Львові від XVII століття, а в дохристиянські часи — капищем.

Оцінимо роль комплексу Будинку інвалідів, створеного Теофілом ван Гансеном та Едмундом Келлером, у формуванні архітектури Львова середини ХІХ століття в загальному та прилеглих вулиць зокрема, а також захопимося збереженими творами Ціпріяна Годебського та Абеля Марії Пер'є.

Дільниця є багатою на міські харитативні заклади, оскільки крім цього будинку для військових інвалідів, там розташовані притулок для бідних фундації брата Альберта та міський будинок для дітей-сиріт, збережені досі. Довідаємося, де був стадіон єврейського спортивного товариства "Гасмонеа" та комплекс спортивних будівель 26-го піхотного полку (стадіон "Білий орел", басейн, стайні), а також міський бровар та фабрика штучного льоду.

Оглянемо розмаїту архітектуру будівель у стилях від неороманського, "піттореск", сецесії, раціонального модерну, Ар Деко та функціоналізму, запроектованих Юліушом Гохбергером, Альфредом Каменобродським, Наполеоном Лущкевичем, Едмундом Жиховичем та іншими.

Маршрут буде комфортним за умови зручного, теплого та неслизького взуття, теплого вбрання, доброго сніданку перед екскурсією та гарячих напоїв зі собою!

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/275593868853512

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1