МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Від палацу Туркулів-Комелло до костелу воскресенців", екскурсія Тетяни Казанцевої

28 Січ (Нд)/13:00
- 28 Січ/15:30
"Від палацу Туркулів-Комелло до костелу воскресенців", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Від палацу Туркулів-Комелло до костелу воскресенців", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Від палацу Туркулів-Комелло до костелу воскресенців", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-01-28 13:00:00 – 2024-01-28 15:30:00
Lviv, Ukraine

У неділю 21-го січня з 12:00 до 14:30 запрошуємо на екскурсію “Від палацу Туркулів-Комелло до костелу воскресенців” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3tV07ox Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Поєднаємо в мандрівці дві найкрасивіші пам'ятки вулиці Пекарської – неоготичний палац Туркулів-Комелло та костел Воскресенців з ардековим дизайном інтер'єрів. Оглянемо фасади та унікальні інтер'єри, мабуть, найкрасивішої львівської світської пам'ятки у стилі неоготики. Помилуємося різьбленими величними масверками у венеційському стилі, розписами, автентичним плануванням, що продемонструє нам неспішне життя шляхти у ХІХ ст. Обговоримо розташування озера, фонтану, елементів рослинності французького парку, альтанки, лабіринту та бельведеру на території навколо палацу.

Подискутуємо про походження і розвиток готичного та неоготичного стилів у Львові, що не залишить байдужими учасників екскурсії, адже готика живе в серці кожного львів'янина. Довідаємося, які події відбувалися в палаці протягом його більше ніж 200-річної історії. Поговоримо про розвиток львівської дільниці Шуманівка, її топографію та гідрологію.

В костелі воскресенців помилуємося модерними параболічними арками та склепіннями новатора архітектурних конструкцій Вавжинця Дайчака та унікальними розписами Казимира Смучака, виконаними абсолютно самостійно та незалежно від його вчителя Яна Генрика Розена. Побачимо трактування Смучаком сюжету "Усікновіння голови св. Івана Хрестителя", сигнатуру художника, ранньохристиянські мотиви, стилізовані ним у кришталковому стилі, та проект вітражу.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/7014572501923188

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1