МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ "ГОРИЗОНТИ" ВОЛОДИМИРА ВОЗНОГО

15 Жов (Нд)/18:30
- 15 Жов/19:30
ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ "ГОРИЗОНТИ" ВОЛОДИМИРА ВОЗНОГО

ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ "ГОРИЗОНТИ" ВОЛОДИМИРА ВОЗНОГО

ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ "ГОРИЗОНТИ" ВОЛОДИМИРА ВОЗНОГО

Афіша Львів №1

2023-10-15 18:30:00 –
Львів Україна

Виставка фотографій Володимира Возного.
Куратор: Тарас Бичко.

“Майже щомісяця ми з маленькою донькою приїжджали у Борислав до бабці моєї дружини, яка прожила там все своє життя. Якась неймовірна атмосфера цих земель зацікавила мене та змусила глибше вивчити його історію. Я згадав, як колись у шкільній програмі ми проходили творчість Івана Франка та читали повісті «Борислав сміється» та «Boa constrictor».

Серія фотографій «Горизонти» поєднує проблематику стосунків між людьми, природою та розвитком особистості. Перечитавши ці твори знову, я зрозумів, що хочу розповісти історію Борислава та людей, що там живуть, і поділитись своїми відчуттями від нього.

Час безжально змінив обличчя Борислава. Від трійки світових лідерів по видобутку нафти до глибокої провінції з жахливими наслідками індустріальної діяльності людини. Тут вперше я почав знімати на середній формат, прагнучи уникнути будь яких випадковостей та сповільнитись у процесі створення фотографії. Таким чином, Борислав змусив мене змінити інструмент. Далі я почав досліджувати місто та його мешканців, яке до народження доньки не мало до мене жодного відношення. У мене були зовсім інші спогади, що навіювали мені дитинство. Але тепер це частинка історії моєї сімї та перших спогадів моєї доньки.”

*Якщо відомий твір Франка про Борислав є натуралістично-реалістичним, то серія Володимира Возного про це місто ніяким чином не претендує на документальність, радше є особистою рефлексією від місця та подій, що там відбувались.

Володимир Возний народився та живе у Львові. Працює у жанрах портретної, документальної та концептуальної фотографії. У своїх проектах підіймає соціальні теми, яких досліджує людську ідентичність, формування особистості під впливом історичних аспектів та середовища, що її оточує. Прагнучи знайти та запропонувати дивовижну альтернативну перспективу на речі та події для кращого розуміння себе та заохочення вивчати своє коріння.

Виставку можна побачити з 15 жовтня до 15 листопада 2023 року.
Відкриття 15 жовтня о 18:00.

Контакт для акредитації преси: lvivart.center/presa
Контактний номер: 063 110 4899

Виставка вільна для відвідування щодня з 10:00 до 21:00.
Львів, Стефаника, 11
Код на брамі 27

Джерело заходу: https://www.facebook.com/275780038106412

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1