МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття міжнародної виставки "Свобода". Поетичні читання

24 Сер (Чт)/19:00
Відкриття міжнародної виставки "Свобода". Поетичні читання

Відкриття міжнародної виставки "Свобода". Поетичні читання

Відкриття міжнародної виставки "Свобода". Поетичні читання

Афіша Львів №1

2023-08-24 19:00:00 –
Онлайн-подія

Запрошуємо відвідати відкриття міжнародної виставки живописної поезії "Свобода" та всесвітні читання сучасної української поезії до Дня незалежності України. Мистецьке об'єднання Арт-кластер за підтримки бібліотеки ім. Романа Іваничука, Медіатеки "Мультиплекс", Ukrainian Canadian Art Foundation, Guelph Arts Council, галереї 10C, Koota Ooma, Барака культури та культурного Центру "Замок" у Познані.

Вперше організують Дні української культури 3 країни – Україна, Польща Канада на двох континентах, в рамках якого, вперше одночасно проходитиме онлайн читання сучасних українських поетів. Також для всесвітнього просування сучасної української культури в цей же час проходитиме виставка живописної поезії локальних та українських художників підібраних під обрану поезію з цих читань. Відкриття приурочено до читань 24 серпня о 19.00 за Київським часом та 12.00 за Торонто. Всього відібрано 45 віршів і відповідно стільки ж картин, які будуть експонуватися онлайн на сторінці Арт-кластеру та офлайн в арт-просторі на площі Ринок 9 у м. Львів та на вул. Carden 42 у місті Guelph (Канада, Онтаріо).

У львівській частині виставки "Свобода" беруть участь художники: Зоряна Опанащук (Зозза), Квітка Муха, Ірина Олійник, Зоряна Лильо-Откович, Марго Пугаченко.

Поезію представлять: Катерина Міхаліцина, Олександр Лисак, Катерина Флекман, Богдан Кухта, Юлія Баір, Роман Рудюк, Маріанна Челецька, Іван Винарчик, Аліна Кундукова, Роман Миронов, Олена Лотоцька.

Спеціальний онлайн-гість Василь Махно

Ланка конференції на четвер, 24 серпня, 19:00. https://meet.google.com/zng-kaxa-qof?hs=224

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1393359938233862

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1