МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставкового проєкту Петра Сипняка «Земля Свята»

23 Лют (Пт)/17:00
- 23 Лют/18:00
Відкриття виставкового проєкту Петра Сипняка «Земля Свята»

Відкриття виставкового проєкту Петра Сипняка «Земля Свята»

Відкриття виставкового проєкту Петра Сипняка «Земля Свята»

Афіша Львів №1

2024-02-23 17:00:00 –
Prospekt Svobody 20, Lviv, Ukraine, 79008

Друзі, щиро запрошуємо вас на відкриття виставки творів Петра Сипняка «Земля Свята», яке відбудеться 23 лютого 2024 року, о 16:00, у головній будівлі музею (просп. Свободи, 20)!

Цією виставкою народний художник України Петро Сипняк у кількох серіях робіт запрошує до переосмислення поняття земля як святого дару небес кожному народові і кожній людині, зокрема, — за правом народження на цій землі, господарювання її ресурсами, збереження та успадкування майбутніми поколіннями.

Земля постає у нових творах митця, мов священний обʼєкт культового замилування та поклоніння хлібороба, скотаря, ремісника у широкому значенні Людини розумної, яка народжена плекати Божий сад, яким є наша Земля, а не руйнувати його. Автор закликає стишитися і поринути у спостереження сезонних землеробних циклів порівняно невеликого клаптика Галицької землі. Він також застосовує співзвучність з біблійним висловом Свята Земля, щоб провести глядачів шляхами духовного усвідомлення цієї аналогії святості кожного клаптика земної поверхні як священного дару Всевишнього кожному народові. Митець робить це, звернувшись до біблійних оповідань та постатей, подібність із якими можемо відстежити у різних прикладах світової, а також нашої національної історії, релігії, культури, літератури та визначних діячів.

Окремими творами автор ненавʼязливо підштовхує глядачів до усвідомлення присутності серед нас «Пророків у своїй Вітчизні» протягом усієї її історії і просто зараз. Він також не тільки наголошує як на не лиш бажаній здатності, а вже на обовʼязковій необхідності своєчасно чути їхні пророчі застереження стосовно підводних та явних каменів, що простежуються на тлі багатьох історичних періодів та окремих подій.

Виставка триватиме до 14 квітня 2024 року.
До зустрічі!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/943417547410259

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1