МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставки "Гуцульщина у світлинах Карла Звіринського"

14 Сер (Пн)/17:00
Відкриття виставки "Гуцульщина у світлинах Карла Звіринського"

Відкриття виставки "Гуцульщина у світлинах Карла Звіринського"

Відкриття виставки "Гуцульщина у світлинах Карла Звіринського"

Афіша Львів №1

2023-08-14 17:00:00 –
художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької

14 серпня 2023 о 17:00 у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (вул. Листопадового Чину,7) відбудеться відкриття виставки «Гуцульщина у світлинах Карла Звіринського». Виставка присвячена 100-річчю від дня народження митця.
Карло Звіринський – живописець, іконописець, педагог, чільний представник українського шістдесятництва. Його творчість уже стала класикою новітнього мистецтва і репрезентує новаторські ідейні пошуки у контексті явищних процесів, що відбувалися у львівському художньому середовищі. «Він не лише вистояв супроти системи, але намагався підтримати своїх колег і учнів, даючи їм поживу для їхньої гідності», – зауважив владика Борис Гудзяк.
Виставка розгорнута у межах «П’ятих львівських фотофестин», організатором якого є Українське фотографічне товариство, котре очолює Роман Метельський, засновник Музею фотографії у Львові, керівник сайту «Фотографії старого Львова», громадський діяч.
На виставці представлено маловідомий пласт мистецької спадщини Карла Звіринського: художню фотографію, яка розкриває ще одну грань його обдарування. Світлини для експонування передала донька художника Христина Звіринська-Чабан. Пані Христина – відома мистецтвознавиця, упорядниця спадщини художника та книги його спогадів «Карло Звіринський. Все моє малярство – то молитва». Світлини виконані упродовж 1950–1960-х років.
Гуцульщина – культовий край для митців, де шукало натхнення не одне покоління діячів української культури. Вічність і первозданність, чистота і краса, створеної Богом прадавньої землі, – мотиви художніх світлин Карла Звіринського.

Любов Кость

вул.Листопадового Чину,7. 3-ій пов.
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/322590793451373

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1