МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставки "Ідентифікація війною"

18 Сер (Пт)/16:00
Відкриття виставки "Ідентифікація війною"

Відкриття виставки "Ідентифікація війною"

Відкриття виставки "Ідентифікація війною"

Афіша Львів №1

2023-08-18 16:00:00 –
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Друзі! З нагоди Дня Незалежності України команда Національного музею у Львові щиро запрошує на відкриття мистецького проєкту Оксани Борисової і Володимира Стасенка “Ідентифікація війною”, що відбудеться у головній будівлі музею 18 серпня 2023 о 16:00!

У квітні 2022 незалежно один від одного постали два авторські проєкти: О. Борисової “ДНК-код свободи” і В. Стасенка “AGNUS DEI…”, які стали творчою рефлексією художників на обставини війни. Спільною рисою мистецьких робіт є глибока закоріненість в українській культурі, образних архетипах, що формують культурний код нації. Завдяки єдності світоглядних підвалин обох проєктів дизайнер виставки “Ідентифікація війною” Олексій Хорошко зміг об’єднати їх у концептуально цілісну експозицію.

Використання знакових для української культури символів, що охоплюють сакральне і світське життя: плащаниці, вишиваного рушника, вишитої сорочки – надало проєкту складного метафізичного наповнення. Поєднання архетипних форм та символів української культури з образами постраждалих від обстрілів людей, або тих, котрі переховуються в бомбосховищах, з мотивами піксельного камуфляжного рисунка дозволило показати глибину життєвої драми народу України, який бореться за свободу цілого світу.

Кураторкою виставкового проєкту стала Оксана Жмурко. Експозицію доповнюють поезія Олександра Левицького “Лічилка”, спеціально написаний звуковий трек Павла Крахмальова (гурт “Брати Гадюкіни”) та відеокліп режисера Андрія Урумова.

Виставка спонукає до роздумів над тим, що буде кожен із нас робити після Перемоги, а також запрошує глядача до інтерактивної співдії з проєктом.

Виставковий проєкт розміститься в атріуму головної будівлі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького.

📆18 серпня
🕑16:00
📍Головна будівля Національного музею (просп. Свободи, 20)

До зустрічі!❤️

Prospekt Svobody 20
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/666805672006797

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1