МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставки конкурсу творчої студентської скульптури

25 Вер (Пн)/15:00
- 9 Жов/15:00
Відкриття виставки конкурсу творчої студентської скульптури

Відкриття виставки конкурсу творчої студентської скульптури

Відкриття виставки конкурсу творчої студентської скульптури

Афіша Львів №1

2023-09-25 15:00:00 – 2023-10-09 15:00:00
Галерея ЛНАМ

25 вересня о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття виставки творів учасників конкурсу студентської скульптури, що відбувається в межах Львівського тижня скульптури 2023.

Метою конкурсу є підтримка творчої активності студентів мистецьких закладів вищої освіти України поза межами академічної програми, розвиток атмосфери здорової конкуренції в середовищі молоді, яка займається тривимірною пластикою. Організатори конкурсу прагнуть розширити межі розуміння сучасної скульптури, показати можливості реалізації нетрадиційних креативних ідей.

Участь у конкурсі взяли студенти восьми мистецьких закладів освіти України: Львівської національної академії мистецтв, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука, Закарпатської академія мистецтв, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Одеського фахового художнього коледжу ім. М. Б. Грекова, Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

До участі в конкурсі допускалися тривимірні композиції студентів різних освітніх програм (не лише скульптури), виконані в будь-яких матеріалах. До конкурсного відбору не допускалися академічні студії, роботи виконані в межах навчальної програми.

Журі конкурсу, до якого входять відомі українські та зарубіжні художники і мистецтвознавці, визначає основні грошові нагороди: гран-прі, першу, другу і третю премії (загальний призовий фонд складає 100 000 грн), а також відзнаки за спеціальними номінаціями.

Результати роботи журі конкурсу будуть оголошені 5 жовтня 2023 р.

Виставка триватиме до 11 жовтня 2023 р.

Куратор проєкту: професор Орест ГОЛУБЕЦЬ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/642651784642714

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1