МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставки “Коріння” Анастасії Власенко

5 Січ (Пт)/18:30
- 5 Січ/19:30
Відкриття виставки “Коріння” Анастасії Власенко

Відкриття виставки “Коріння” Анастасії Власенко

Відкриття виставки “Коріння” Анастасії Власенко

Афіша Львів №1

2024-01-05 18:30:00 – 2024-01-05 19:30:00
Львівський органний зал

Серія робіт “Коріння” молодої художниці Анастасії Власенко – це шлях до розуміння свого національного минулого через яскраві образи людей та коней, які були запозичені з давніх скіфських прикрас. Ці сюжетні мотиви стають джерелом натхнення, привносять власний характер ідентичності та створюють містки між минулим та сучасним.
Сьогодні в часи визвольної війни з росією, Україна та її культура та історія як ніколи цікаві світові. Українців запрошують на численні виставки та фестивалі, тематичні аукціони, арт-зустрічі, акції тощо. Представляючи своє мистецтво за межами України, ми замислюємося: “В чому наша унікальність? Що такого ми можемо сказати світові, що не зможе сказати ніхто, крім українця?”
Анастасія Власенко пропонує шукати відповіді на ці питання в нашому національному способі мислення, світогляді, який формувався впродовж тисячолітньої історії і є збережений у мистецьких артефактах наших пращурів.
У серії робіт “Коріння” художниця акцентує на важливості відновлення забутого минулого, цінності традицій, що об'єднують українську культуру з сучасним мистецтвом.

Про художницю
Анастасія Власенко народилася 2000 року у місті Каховка (Херсонська область).
Студентка Львівської національної академії мистецтв, кафедри монументального живопису. Брала участь у благодійних мистецьких проєктах.
Працює в техніці акрилового живопису, постійно експериментуючи з поверхнею.
“Часто мої роботи – це ситуативні рефлексії, які роблю дуже швидко, таким чином трансформуючи події буденності. Я вірю, що мої роботи здатні дарувати надію в такий важкий час”, – говорить мисткиня.

Відкриття виставки відбудеться 5 січня о 17:30. Вхід на відкриття – вільний.
Виставка діє з 6 січня по 1 лютого, щодня з 13:00 до 18:30. Вхід в Галерею органного залу – за вхідним квитком, який дає також право відвідування концертного залу. Квитки можна придбати у касі чи онлайн на сайті kontramarka.ua.

Bandery, 8
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/995167824887937

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1