МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставки "Львів і вода"

27 Вер (Вт)/14:00
- 27 Вер/15:00
пл. Ринок, 6
Відкриття виставки "Львів і вода"

Відкриття виставки "Львів і вода"

Відкриття виставки “Львів і вода”

⌚️Львівський історичний музей

Львівський історичний музей запрошує львів’ян та гостей міста оглянути черговий виставковий проєкт – «Львів і вода». Пропонуємо крізь призму музейних пам’яток вкотре звернутись до, напевно, найбільш обговорюваної та дискусійної теми у найсухопутнішому місті України, місті над Полтвою на головному європейському вододілі, в місті — «порті двох морів».
На виставці будуть представлені графічні та живописні твори, світлини та архівні матеріали, пов’язані з річками, потоками та струмками, що відіграли роль у формуванні обличчя міста – його рельєфу та мальовничих ландшафтів; водогонами та криницями, що давали містянам воду для життя; озерами та ставами, що були засобами для ведення різних промислів; басейнами, купальнями та лазнями, де відпочивали та лікувались; фонтанами, біля яких відчували прохолоду й отримували естетичне задоволення та фотографувались.
«Львів і вода» — це кілька тематичних блоків, у яких розкриватимемо значення води при закладенні княжого граду, особливості функціонування Львова як середньовічного міста-фортеці, роль води у повсякденному житті та дозвіллі містян в модерний період, використання води у релігійних обрядах національних громад міста.
Особливий акцент спрямовано на інформування відвідувачів про раціональне використання та збереження водних ресурсів у регіоні.
На виставці представлені понад 150 пам’яток з 10-ти фондових збірок Львівського історичного музею та приватних колекціонерів: фрагменти найдавнішого львівського водогону, предмети побуту містян, раритетні архівні карти та плани, інформативний ілюстративний матеріал. Значна частина представлених експонатів є результатом кропіткої пошукової, науково-дослідницької та реставраційної роботи музейників та демонструються вперше.
Запрошуємо на відкриття до Кам’яниці Корнякта (пл. Ринок, 6, 1 пов.).

Куратор виставки: Андрій Музика

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1248646592579924
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1