МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Відкриття виставки "Петро Франко. Повернення з легенди"

28 Чер (Ср)/18:00
Відкриття виставки "Петро Франко. Повернення з легенди"

Відкриття виставки "Петро Франко. Повернення з легенди"

Відкриття виставки "Петро Франко. Повернення з легенди"

⌚️Дім Франка – Franko House

28 червня до дня народження Петра Франка в Домі Франка презентуватимемо новий проєкт – мобільну виставку «Петро Франко. Повернення (з) легенди», присвячену несправедливо забутій різносторонній особистості третього сина Івана Франка, першого директора Музею. Реалізація задуму стала можлива за підтримки ЗМІН Фундації.
Петро Франко прожив недовге, але багате життя. Багате на події й історичні катаклізми, багате на здобутки й досягнення. Його історія сповнена романтики, випробувань, змагань, жорстокості, міфів і багатьох загадок. Від тата Петро успадкував велику працелюбність і працездатність. Як і батько, був дуже багатогранний за родами діяльності та захоплень. Як і батько, не переставав захоплювати й надихати людей навколо своєю енергією, природною інтелігентністю, твердою громадянською позицією.
Науковою консультанткою виставки стала львівська франкознавиця, філологиня, директорка Інституту франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка Наталя Тихолоз, яка багато років досліджує долю і творчий спадок Петра Франка. У день відкриття виставки пані Наталя проведе для гостей Дому Франка кураторську екскурсію. Втім ознайомитись із виставкою можна буде ще протягом місяця в просторі Музею, а потім вона помандрує до інших локацій.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1334835434047930
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1