МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Вулицею Київською", екскурсія Тетяни Казанцевої

3 Бер (Нд)/12:00
- 3 Бер/14:00
"Вулицею Київською", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Вулицею Київською", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Вулицею Київською", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-03-03 12:00:00 – 2024-03-03 14:00:00
Lviv, Ukraine

3-го березня, у неділю, об 11:00 запрошуємо на екскурсію “Вулицею Київською” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, тривалість — дві години, реєстрація – https://bit.ly/49QdBl0 Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Прогуляємося однією з найдавніших вулиць Нового світу, що існувала принаймні з XVIII ст. як дорога серед мочарів та ставів, розташування яких чітко з’ясуємо. За збереження своєї давньої мальовничої конфігурації на вулиці переважає забудова І третини ХХ ст. зі шедеврами сецесії, ар деко і функціоналізму. Відвідаємо найпишніші об’єкти вулиці включно з унікальним ардековим комплексом Вітольда Міцкевича, модерністичними кам’яницями Юзефа Авіна та Стефана Мінчинського, функціоналістичними кам’яницями Юзефа Тіша та Максиміліана Когута з барельєфами еротичного, тоталітарного та езотерично-космічного змісту.

Відвідаємо сецесійне бюро “Балтійсько-американська морська лінія” та міжвоєнний Торгово-рільничий дім “Ролекс”, фабрики текстилю та ткацтва, готель “Віденський”, аптеку “Під святим Яном”, автомеханічні майстерні Кустановича тощо. Зрозуміємо, як були розплановані помешкання різних стилів на цій вулиці, ймовірно, відвідавши деякі з них, як це часто буває на наших екскурсіях.

Згадаємо мешканця вулиці Київської – прекрасного українського аквареліста Валерія Бунова, автора розкішних львівських краєвидів.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1119073015888587

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1