МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Вулицями Франка і Парковою", екскурсія Тетяни Казанцевої

18 Лис (Сб)/12:00
- 18 Лис/14:00
"Вулицями Франка і Парковою", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Вулицями Франка і Парковою", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Вулицями Франка і Парковою", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2023-11-18 12:00:00 – 2023-11-18 14:00:00
Lviv, Ukraine

У суботу 18-го листопада об 11:00 запрошуємо на екскурсію “Вулицями Франка і Парковою” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 380 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3MGlJv5 Тривалість — дві години, місце зустрічі у повідомленні напередодні до 21:00.

Прогуляємося дільницею Львова, де розташувалися стильові кам'яниці та вілли у стилях мальовничого історизму та сецесії. Визначні львівські архітектори – Карл Боублік, Теодор Тальовський, Іван Левинський, Владислав Дердацький, Вітольд Мінкевич, Фердинанд Касслер, Наполеон Лущкевич, Людвиг Балдвін-Рамулт, Зиґмунт Федорський та інші – створили тут своєрідну виставку архітектурних шедеврів.

Ознайомимося з особливостями планування вілл на парцелі, зокрема вілли Ванга та Лущкевича, оглянемо давні клумби, подвір'я, фонтани та скульптури. Помилуємося своєрідною інтерпретацією сецесії у будівлях Людвіка Балдвін-Рамулта, що наближує їх до бельгійського та французького ар нуво. Порівняємо скульптури Теобальда Оркасевича, Зиґмунта Курчинського і Томаша Францішека Бєрната.

Побачимо, де мешкали такі визначні львів'яни як художник Станіслав Батовський-Качор, урбаніст Іґнатій Дрекслер, скульпторка Люція Дрекслер, архітектор Наполеон Лущкевич, архітектор Вітольд Долинський, філософ Казимир Твардовський та поет Ян Каспрович.

Довідаємося, де були прокладені підземні ходи від церкви св. Софії, розташування потоків Софіївка та Стрийського, умови будівництва Школи сліпих та обставини суперечки щодо трамваю до виставки в парку.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1117119953005463

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1