МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка акварелей Мечислава Малавського та його друзів

22 Чер (Чт)/16:00
Виставка акварелей Мечислава Малавського та його друзів

Виставка акварелей Мечислава Малавського та його друзів

Виставка акварелей Мечислава Малавського та його друзів

⌚️Дім Франка – Franko House

Запрошуємо 22 червня, о 16 год., у Дім Франка на відкриття виставки акварелей Мечислава Малавського та робіт його друзів – художників Львівського товариства шанувальників мистецтв.
Творчість Мечислава Малавського є багатогранною та цікавою: кераміка, олійне малярство, акварель, темпера. На експозиції представлені саме акварельні роботи. Відчуття кольору, світла в роботах митця є досконалим. Автор майстерно передає настроєвість, ясність, душевну рівновагу. Виразом його творчого задуму є роботи, наповнені оптимізмом. надзвичайною силою духовності, добром, гармонією людини з природою.
Мечислав Малавський є головою Львівського товариства шанувальників мистецтв. Отож його друзі радо вирішили скласти митцеві компанію – в експозиції представлені роботи 25-ти художників з України та Польщі.
Львівське товариство шанувальників мистецтв засноване 2002 року і має на меті збереження культури та відродження усіх видів мистецтва прикордонних польсько-українських територій як інтегральної частки світової культури. Членами Товариства є випускники українських та польських мистецьких вишів, представники різноманітних художніх шкіл.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3435166456695130
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1