МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка Аліси Ковальчук "Неминуче". Живопис

5 Кві (Ср)/15:00
Виставка Аліси Ковальчук "Неминуче". Живопис

Виставка Аліси Ковальчук "Неминуче". Живопис

Виставка Аліси Ковальчук "Неминуче". Живопис

⌚️Галерея ЛНАМ

5 квітня о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відкриється перша персональна виставка студентки магістерської програми «монументальний живопис» ЛНАМ Аліси Ковальчук.

До експозиції увійдуть живописні твори молодої художниці Аліси Ковальчук, виконані у техніці акварелі у період 2019-2023 років , об’єднані спільною тематикою. Кураторами проєкту стали студенти кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ Віталія Янцо та Павло Кочут.

Роботи Аліси про складе: про страхи, які переслідують кожну людину. На полотнах, великих і малих форматів, зображено людей, які постали перед своїми найбільшими страхами та переживають різний спектр почуттів: відчай, жах, смуток, біль, тривогу, жаль, горе, розгубленість. Вона старається передати почуття чогось такого, що наближається і чого неможливо уникнути.

Прокручуючи думки про майбутнє, пов'язані з очікуванням негативних ситуацій, особливо тих, на які ми впливати не можемо, хтось закидає свій страх в далекі закутки підсвідомості, із надією що він більше не з'явиться, а хтось готовий дивитись йому в очі.

Проєкт відбувається за підтримки Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ».

Це приклад ефективної колаборації художниці, яка представляє свій перший персональним проєкт та арт-менеджерів, які також отримують перший кураторський досвід, що відповідає концепції галереї ЛНАМ як простору для підтримки творчих ініціатив студентської молоді!

Виставка триватиме до 22 квітня 2023 року.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1982603842084597
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1