МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка “Два різних світи”. Олег Дробоцький

26 Лип (Ср)/10:00
- 8 Сер/16:00
Виставка “Два різних світи”. Олег Дробоцький

Виставка “Два різних світи”. Олег Дробоцький

Виставка “Два різних світи”. Олег Дробоцький

⌚️Дзиґа / Dzyga

Автор – Олег Дробоцький, старший солдат окремої 67-ї механізованої бригади із позивним “Художник”. Родом із с. Вербовець, Лановецької громади на Тернопільщині. Закінчив Кременецький коледж ім. Т. Г. Шевченка, відділення образотворчого мистецтва. Згодом, переЇхавши до Львова, став випускником Львівської національної академії мистецтв. Загинув у 26-річному віці захищаючи Батьківщину, 6 березня 2023 року.

До робіт, представлених на виставці “Два різних світи”, входять твори, написані під час військової служби. Художник встиг описати роботи, це відповідь на бачення двох різних світів, які паралельно співіснують сьогодні в Україні під час війни.

“Два різних світи. Один – із павутини гамірних міст, метушні та зернистого світла вуличних ліхтарів. Де втомлені люди на зупинках громадського транспорту, із байдужими виразами облич, чекають своїх маршрутів. Світло квартир спальних районів і вулиці, вулиці, вулиці, які плавно перетікають одна в одну. Центр міста – найбільша концентрація щасливих людей та їхніх розмов. Тут пахне свіжою випічкою, кавою та вином.

Я йшов повільно, намагаючись збагнути щастя на обличчях перехожих, хто всі ці люди?

Куди вони прямують? Як вони відрізняють миті щастя від інших і чи справжні вони? Звідки взагалі вони знають, які миті справжні, а які ні?

Світ повен фальшу та купленого щастя.

Поряд був зовсім інший світ: побудований лінією фортифікаційних споруд, зʼєднаний траншеями, окопами та зруйнованими будинками, в яких колись теж жили люди, які стояли на зупинках, гуляли вечірнім містом, пили каву, сміялись та розмовляли. Срібне світло місяця розсипалося гіллям дерев, падало на землю, освітлюючи вирви в землі і хвостовики від мін, котрі не розірвались. Огидний свист над головою, шелест касет, які перед тим як розірватись – нагадують сильний листопадовий вітер, змушуючи цінувати кожен момент, як ніколи раніше”.

Запрошуємо оглянути експозицію до 9 серпня. Вхід безкоштовний.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/782122983700649
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1