МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка "«Гей, там на горі Січ іде!»

9 Тра (Чт)/14:00
- 9 Тра/15:00
Виставка "«Гей, там на горі Січ іде!»

Виставка "«Гей, там на горі Січ іде!»

Виставка "«Гей, там на горі Січ іде!»

Афіша Львів №1

2024-05-09 14:00:00 –
Rynok ploshcha, 6, Lviv, Lviv Oblast

У 2024 році виповнюється 160 років з дня народження Кирила Трильовського (1864 – 1941) – громадсько-політичного та культурно-освітнього діяча, організатора січового та стрілецького руху в Галичині та Буковині, уродженця села Богутин на Золочівщині.
Цьогоріч відзначаємо і 110-ту річницю з часу утворення леґіону Українських січових стрільців – першого національного військового підрозділу з часів Гетьманщини, що дав свідчення відваги та високого патріотизму й став основою формування української армії у ХХ ст.
Назва виставки – слова із січового гімну авторства Кирила Трильовського, мотив якого в роки незалежності включено до військового маршу «За рідну землю!»
Львівський історичний музей запрошує львів’ян та гостей міста оглянути виставковий проєкт «Гей, там на горі Січ іде!», який вшановує добровольців-січовиків: від заснування запорозької вольниці на острові Хортиця через національно-визвольні змагання впродовж століть до сьогодення. Їхні подвиги тепер надихають українських захисників на відстоювання державного суверенітету від російської агресії.
На виставці будуть представлені понад 200 пам’яток: унікальні зразки української фалеристики та сфраґістики, оригінальні прапори та барвисті однострої молодіжних товариств, раритетні світлини та поштівки, архівні матеріали, графічні твори та живописні полотна, особисті речі відомих особистостей. Значна частина представлених експонатів є результатом кропіткої пошукової, науково-дослідницької й реставраційної роботи музейників та демонструються вперше.
Партнерами виставкового проєкту виступають Львівська національна наукова бібліотека імені В. Стефаника, Центральний державний історичний архів України у Львові, Музей 58-го Будинку офіцерів, львівські дитячі школи мистецтв.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/450024814204872

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1