МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка графіки Владислава Христенка "Різдво"

5 Січ (Чт)/11:00
Виставка графіки Владислава Христенка "Різдво"

Виставка графіки Владислава Христенка "Різдво"

Виставка графіки Владислава Христенка "Різдво"

⌚️художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької

3 січня о 16.00 у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (відділу Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького) відбудеться відкриття виставки «Різдво» талановитого українського графіка Владислава Христенка. Він представник харківського художнього середовища, здобув освіту в Харківському художньо-промисловому інституті (1980–1985) – нині Харківська державна академія дизайну і мистецтв. З 1987 року працює на кафедрі графічного дизайну, де в різні роки викладав спеціальні дисципліни циклу «Робота в графічних матеріалах».
Митець працює в авторській друкованій та книжковій графіці, графічному дизайні. Член Національної спілки художників України з 1994 року. Його графіка відома в Україні та за кордоном. Владислав Христенко-володар гран-прі Всеукраїнського конкурсу книжкової графіки імені Г. Якутовича, лауреат премії імені І. Рєпіна у номінації «Графіка».
На виставці графіки В.Христенка «Різдво» представлено 46 творів у техніках класичного офорту та кольорового естампного друку. Тут показані графічні аркуші із серій «Козацькі хрести» та «Твердині України», в яких митець переосмислює в символічних образах історичне минуле українського народу та відтворює давні архітектурні пам’ятки. Художник плідно працює у жанрі прикладної графіки, і тому значну частину експозиції займають його авторські художні листівки до Різдвяних та новорічних свят, виконані у техніках офорту та кольорового друку. Захоплення рідною історією та естетикою доби українського бароко визначило стилістику та мистецький світогляд Владислава Христенка.
Виставка експонується: 3 січня-3 лютого 2023р.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/693577452554005
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1