МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка графіки «Зображення природи» Блажея Остоя Льніского та «Curiosity» Аґнєшки Цєслінської

22 Жов (Нд)/17:00
- 5 Лис/17:00
Виставка графіки «Зображення природи» Блажея Остоя Льніского та «Curiosity» Аґнєшки Цєслінської

Виставка графіки «Зображення природи» Блажея Остоя Льніского та «Curiosity» Аґнєшки Цєслінської

Виставка графіки «Зображення природи» Блажея Остоя Льніского та «Curiosity» Аґнєшки Цєслінської

Афіша Львів №1

2023-10-22 17:00:00 – 2023-11-05 17:00:00
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

22 жовтня о 17:00 у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (прсп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки графіки «Зображення природи» Блажея Остоя Льніского та «Curiosity» Аґнєшки Цєслінської в рамках Х едиції конкурсу «Індекс імені Маріуша Казани».

Про авторів:
Блажей Остоя Льніскі
Ректор Академії образотворчого мистецтва у Варшаві. Кандидат наук, професор, художник-маляр, художник-графік (станковий), літограф, книжковий дизайнер. У своїй творчості також займається проєктуванням плакатів та гарнітурою. У 1994-1999 роках він навчався в Академії образотворчих мистецтв у Варшаві на факультеті живопису, де під керівництвом професора Раймунда Земского, отримав диплом з ректорською відзнакою, натомість додаток до літографії він здобув у професора Владислава Вінєцкого.

Від 1999 року безперервно пов'язаний зі своєю альма-матер. Від 2013 року професор з образотворчого мистецтва та, від 2008 року, керівник літографської майстерні на графічному факультеті. Заступник декана графічного факультету (2008-2012), керівник аспірантури заочної форми навчання на графічному факультеті (2008-2012), декан графічного факультету (2012-2016, 2016-2020), ректор Академії образотворчого мистецтва у Варшаві (2020-2024).

Учасник кількох десятків колективних виставок та численних індивідуальних виставок у країні та за її межами. Член почесного комітету з питань святкування ювілею відбудови королівського замку у Варшаві, член Ради центру досліджень культури Варшави Варшавського університету; суддя у конкурсному журі Міжнародного архітектурно-урбаністичного конкурсу з розробки архітектурного проєкту відбудови Саксонського палацу; член Програмної ради міжнародного бієнале плакату у Варшаві. Роботи у засобах: Національного музею у Варшаві, Національної бібліотеки у Варшаві, Музею міста Варшави, Районного музею ім. Леона Вичулковского у Бидгощі, обласної публічної бібліотеки ім. Вітольда Гомбровіча в Кельцях, бібліотеки Лодзького університету, історично-етнографічного музею у Хойницях, колекції графіки Галереї сучасного мистецтва БХВ у Катовіце.

Аґнєшка Цєслінська
Професор, кандидат наук з образотворчого мистецтва, артист-графік. У 1991 році вона закінчила Академію образотворчого мистецтва у Варшаві. Тепер, у своїй альма-матер, вона займається веденням Міждисциплінарної майстерні з класичних технік. Від 2015 року вона очолює Правління Фонду Стипендії та Премії ім. Тедеуша Кулісєвіча. Лауреатка численних премій у країні та за її межами, у тому числі премії: «Kochi International Triennial Exhibition of Prints, Японія (2006)»; «TheNaka-Tosa Museum of Art., Японія (2009)»; «Atthe 7th Graphic Art Biennial of Szeklerland, Румунія (2022)». Її творчість, пов'язана з фігуративною графікою входить у рамки напрямку, що використовує елементи мистецтва часів Середньовіччя та Ренесансу. В її творах, у ілюструванні метафізичних істот та понять, можна побачити зв'язок із традиційними способами зображення трансцендентності та захопленням уявою митців давніх часів у представленні метафізичних істот та понять.

Виставка триватиме до 13 листопада. Запрошуємо всіх охочих!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1072737124139629

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1