МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка конкурсантів Х едиції «Індекс імені Маріуша Казани» та лауреата ІХ едиції Йончі Савенка

18 Жов (Ср)/18:00
- 18 Жов/19:00
Виставка конкурсантів Х едиції «Індекс імені Маріуша Казани» та лауреата

Виставка конкурсантів Х едиції «Індекс імені Маріуша Казани» та лауреата ІХ едиції Йончі Савенка

Виставка конкурсантів Х едиції «Індекс імені Маріуша Казани» та лауреата ІХ едиції Йончі Савенка

Афіша Львів №1

2023-10-18 18:00:00 –
Галерея ЛНАМ

20 жовтня о 18:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відкриється виставка творчих робіт конкурсантів Х едиції конкурсу «Індекс імені Маріуша Казани» та лауреата ІХ едиції Йончі Савенка.

Графічний конкурс «Індекс імені Маріуша Казани» – щорічний міжнародний проект, який організовує Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові.

Завданням Конкурсу є розвиток польсько-української співпраці, промоція та підтримка молодих українських митців, популяризація польської графіки.

Участь у реалізації проєкту беруть: Львівська національна академія мистецтв, Академія образотворчого мистецтва у Варшаві, Академія образотворчого мистецтва ім. Яна Матейка у Кракові, Академія образотворчого мистецтва та дизайну імені Євгеніуша Гепперта у Вроцлаві, а також Фонд імені Маріуша Казани.

Членами журі конкурсу є представники організатора – Генерального Консульства Республіки Польща у Львові та співорганізаторів – представники Фонду імені Маріуша Казани та професори з Польщі та України.

Участь у конкурсі беруть студенти та випускники Львівської національної академії мистецтв. Переможець конкурсу, окрім фінансової нагороди та диплому, отримує можливість стажування в партнерській академії в Польщі, а також презентацію власної творчої виставки за кордоном та в Галереї Львівської національної академії мистецтв. Лауреати, що здобули почесні друге і третє місця отримують дипломи та заохочувальні нагороди.

*Маріуш Казана – польський дипломат, був Директором Служби дипломатичного протоколу Міністерства
закордонних справ Республіки Польща, дипломатом та поціновувачем мистецтва, автором багатьох проектів, які популяризували польську культуру і мистецтво. 10 квітня 2010 року він трагічно загинув разом із іншими представниками політичної еліти Польщі під час авіакатастрофи під Смоленськом.

Кубійовича, 35Б
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1368379400469149

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1