МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка Михайла Красника "Тактильні структури"

8 Бер (Ср)/19:00
- 22 Бер/19:00
Виставка Михайла Красника "Тактильні структури"

Виставка Михайла Красника "Тактильні структури"

Виставка Михайла Красника "Тактильні структури"

⌚️Дзиґа / Dzyga

Запрошуємо 8 березня о 18:00 у галерею Дзиґа на відкриття виставки Михайла Красника "Тактильні структури".

Михайло Красник – знаний львівський митець, що працює в площині абстракції ще від початку 1980-х. Кожен виток його внутрішньої еволюції – затребувана часом рефлексія. Починаючи колись із технічних вправ вільно-динамічної абстракції з допомогою знаного культуртрегера Андрія Дороша, він збудував свою унікальну супра-форму: де колір, фактура, лінія, пляма – відтворюють його чутливі коридори часу. Михайло Красник ніколи не мав академічної освіти, тому його візуальний онтологізм не засмічений алгоритмами мімезису. Наївно-дитяче співставлення бабусиної вишивки і перспективних планів ландшафту відкрило йому колись ту «евріку», з якої свого часу Малевич зробив фундаментальну науку.

Тактильні структури – чутливий досвід вібрації на довкілля через категорії символічного. В даному випадку символами предметів є їх фактури чи тактильні зразки, що показують ці предмети в новому синтезі. Водночас у цих структурах наявні семіотичні архетипи, що розширюють часовий вимір до археології. Михайло Красник – добрий промовець у царині ірраціонального і ця його специфічна мова: тактильних структур – древніша від вербальної на кілька тисячоліть.

Сьогодні промовляти мовою чуттєвого та символічного вкрай важливо, адже посутнє раціо вже кількасот разів себе cкомпроментувало. Найдавніші смисли не брешуть. Михайлові треба вірити.

Текст – Богдан Мисюга

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1380647906004265
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1