МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Виставка "НА МЕЖІ". Метал, дерево, кераміка з уламками зброї

12 Чер (Пн)/17:00
Виставка "НА МЕЖІ". Метал, дерево, кераміка з уламками зброї

Виставка "НА МЕЖІ". Метал, дерево, кераміка з уламками зброї

Виставка "НА МЕЖІ". Метал, дерево, кераміка з уламками зброї

⌚️ «Така пізня, така тепла осінь» – показ до дня народження Івана Миколайчука

12 червня о 17:00 у галереї ЛНАМ відкриється виставковий проєкт «НА МЕЖІ», де вперше у Львові будуть представлені твори художнього металу, дерева та кераміки поєднані з уламками ворожої зброї. Учасники – студенти, випускники та викладачі трьох кафедр факультету Декоративно-прикладного мистецтва ЛНАМ.

«На межі» ‒ це унікальний проєкт, що глибоко проникає в питання про природу мистецтва, закликаючи думати про межі, які розділяють мир та насилля, гармонію та хаос. Це проєкт, де мистецтво зустрічається з жахом війни і, одночасно, розмиваються межі, які існують між життям і вбивством, природою і зброєю.

Особливий естетичний ефект і глибина теми передається неочікуваним поєднанням матеріалів: кераміка, відома своєю крихкістю, створює контраст з жорсткістю заліза та гострих уламків зброї; дерево, з своєю органічною естетикою, привносить елементи природи і життєвої сили. Натомість, метал символізує силу, жорсткість і суворість. Металеві деталі можуть включати гострі контури та різні текстури, які створюють враження напруги та небезпеки. Такий синтез матеріалів – це насамперед про емоційне сприйняття. Вони стикаються і співіснують у творчому процесі, створюючи різкий контраст та привертаючи увагу до питань меж, які виникають у житті, війні та мистецтві.

Проєкт також акцентує на вражаючій силі духу та життєстійкості українців. Так, використовуючи уламки зброї, що була спрямована проти нас, з’являються унікальні твори мистецтва, що стають символом виживання і відповіддю на насилля.
До експозиції увійдуть понад 50 композицій, виконаних протягом квітня-травня 2023 р. на базі творчих майстерень кафедр художнього металу, художнього дерева та художньої кераміки ЛНАМ. Працювали над творенням експериментальних композицій студенти спільно з викладачами та випускниками, що сприяло обміну досвіду між поколіннями. Серед учасників: Орест Івасюта, Олег Боньковський, Петро Грицюк, Василь Боднарчук, Степан Андрусів, Володимир Іванишин, Назар Симотюк та ін. Координували роботу завідувачі кафедр Орест Голубець, Іван Франк та Наталія Бенях. Кожен твір має свою історію, пов’язану із використаними у ньому уламками зброї.

Побачити виставку у галереї ЛНАМ можна лише один тиждень до 16 червня включно. Після цього заплановані експозиції у різних містах Європи.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3351920385069038
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1